Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

10. jūnijs – Iņ Koka Čūska (Uguns) sāk visu no jauna, no pilnīgas nulles. Vecās drēbes ārā, skapis tukšs, sākam jaunu dzīvi.

11. jūnijs – Jan Uguns Zirgs (Uguns) lepni dīžājas kā parādē. Rādi, ko māki, pierādi, ka esi labākais! Viņa motivācija uzvarēt ir tik ārkārtīgi liela.

12. jūnijs – Iņ Uguns Kaza (Zeme) tik sievišķīgi nosmej, kur gan tie ātrie tikuši, kur tie lēnie palikuši. Viņa zina īsākos ceļus, lai panāktu, ko kāro.

13. jūnijs – Jan Zemes Pērtiķis (Metāls) ir prātīgs un neskrien ar pieri sienā. Darīs tā, kā simtreiz darīts. Ja kas jau labi strādā, nav tas ne jāmaina, ne jālabo, ne ziņkārīgi jāpēta, kas lācītim vēderā.

14. jūnijs – Iņ Zemes Gailis (Metāls) ir pretējos uzskatos. Tik daudz dzīvē interesanta, kā lai atrod to vislabāko, ja ne izmēģinot kaut desmit profesiju gada laikā. Nekautrējies, meklē kaut ko labāku, atradīsi izcilu variantu!

15. jūnijs – Jan Metāla Suns (Zeme) nemīl visādus tur, kas maina uzskatus trīsreiz dienā. Ja sargā, tad sargā. Var sastapties ar cilvēkiem, kas ietiepīgi turas pie vecā, konservatīvā.

16. jūnijs – Iņ Metāla Cūka (Ūdens) grib tikai priecāties. Ir vasara, vasara taču, laižam uz jūru! Kuģīši, jahtas, vindsērfings, supi… nu kaut vai peldamriņķis!

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.