Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Reklāma

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

8. jūlijs – Iņ Ūdens Gailis (Metāls) meklē problēmas un acīgi tās arī atrod. Nu, gribas tam parādīt savas košās spalvas un kā jau galvenajam bosam izteikt viedokli jebkurā jautājumā.

9. jūlijs – Jan Koka Sunim (Zeme) ideju miljons. Lai raiti tiktu ar visu galā, viņš nēsājas turpu šurpu, mantas liekot kastēs te iekšā, te ārā, varbūt pat pasūtot piekabi vai furgonu.

10. jūlijs – Iņ Koka Cūka (Ūdens) atlaiž bremzes un metas uzdzīvē. Viegli sarunāt draugus vasaras vakara ballītei. Galdiņš klājas kā no pārpilnības raga, dziesmas vieno.

11. jūlijs – Jan Uguns Žurkai (Ūdens) atmiņā senie romantiskie laiki. Ka tikai nesaņemat zvanu no bijušajiem ar aicinājumu satikties jūras krastā!

12. jūlijs – Iņ Uguns Vērsis (Zeme) labi risina IT problēmas. Ja nu kas skaidrojams šajā lauciņā, var vērsties pēc palīdzības, lai tas rod gaismu tuneļa galā.

13. jūlijs – Jan Zemes Tīģeris (Koks) ir visradošākais no visiem. Idejas var zibenīgi nākt prātā cita pēc citas. Vienīgi var uznākt slinkums tās īstenot vai nevar izšķirties, kuru tad īsti.

14. jūlijs – Iņ Zemes Trusis (Koks) īpaši radošs. Ja nevar pa durvīm, tad līdīs pa logu. Pa skursteni, pa pagrabu, bet savu panāks. Arī asaru plūdi iederas kontekstā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.