Saldus pilsētas Kalnsētas parkā no 26. jūlija vakara līdz 28. jūlija rītam norisināsies senākais joprojām notiekošais Latvijas festivāls "Saldus Saule 2024".

Reklāma

Festivālā šogad uzstāsies nesen koncertēt atsākušais Detlef, populārā poproka apvienība "Sudden Lights", poētiskais reperis Fiņķis, kā arī leģendārie "Dzelzs vilks", "Līvi", Felikss Ķiģelis un daudzi citi Latvijā iemīļoti mūziķi.

"Astro'n'out" koncerts "Arēnā Rīga". Fiņķis.

Pirmo reizi festivālā uzstāsies arī pašmāju modernā roka apvienība "Satellites LV", kas sola koncertā atskaņot arī vairākas jaunas dziesmas. 

Rokgrupa "Satellites LV".

No piektdienas vakara līdz svētdienas pusdienlaikam pļavā pie Cieceres upes būs pieejama festivāla telšu pilsētiņa, VIP zona, notiks atrakcijas, būs gan festivāla gadatirgus kā arī Silent disco, bāri un ēdinātāji, bet  visam pāri, festivālam raksturīgā kopā būšanas, mūzikas, vasaras un  dzīves svinēšanas sajūta.  

FESTIVĀLA PROGRAMMA PA DIENĀM

PIEKTDIENA, 26. JŪLIJS:

SKYFORGER, SUDDEN LIGHTS, DETLEF, INOKENTIJS MĀRPLS, PIRMAIS KURSS, SATELLITES LV, RĪGAS MODES, GARU PAGRABS, Mr. RALLY, THE FACTOR.

SESTDIENA, 27. JŪLIJS

DZELZS VILKS, CARNIVAL YOUTH, FIŅĶIS, ČIPSIS UN DULLAIS, LĪVI, LAPSENE, INDYGO, FELIKSS ĶIĢELIS, BALOŽU PILNI PAGALMI.

Biļetes uz festivālu pieejamas festivāla mājas lapā www.saldussaule.lv un biļešu tirdzniecības vietās visā Latvijā. Festivāla organizatori aicina biļetes iegādāties jau šobrīd, jo tuvāk festivālam biļešu cenas pieaugs. Vecāku pavadībā bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) festivāla teritorijā ieeja bez maksas. 

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

  

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.