Jau 8. jūnijā Saldus Kalnsētas parka estrādē norisināsies 11. populārās mūzikas festivāls "Saldus šlāgermaratons 2024" – lielākais no šlāgermūzikas pasākumiem Latvijā –, kur jau no pulksten sešiem vakarā visas nakts garumā apmeklētājus priecēs labākās Latvijas populārās mūzikas grupas un izpildītāji.

Reklāma

"Šis ir gan koncerts, kurā var sēdēt un baudīt skaistās melodijas, gan klasiska zaļumballe, kur jau no pirmā akorda ikviens aicināts doties uz deju placi un ļauties līksmām dejām," par "Saldus šlāgermaratonu 2024" teic tā rīkotājs Jānis Kļaviņš.

Šogad apmeklētājus ar jau iemīļotām un vēl neatklātām dziesmām priecēs grupas un izpildītāji "Klaidonis", "Galaktika", "Tērvete", Kaspars Antess, Ineta Rudzīte, Ainārs Bumbieris, Jānis Moisejs un daudzi citi. 

"Pasākumu apmeklē ne tikai iedzīvotāji no Saldus, bet arī no visas Kurzemes un citiem novadiem, tāpēc šī ir fantastiska iespēja satikties ar cilvēkiem no dažādām Latvijas vietām," 

par plašo apmeklētāju loku teic J. Kļaviņš. 

"Ar grupu "Tērvete" un ansambli "Dobeles zemessargi" uzstājamies Saldus šlāgermaratonā jau vairākus gadus un darām to ar milzu prieku, jo festivālam ir patīkama un pozitīva atmosfēra! Tas notiek pasakaini skaistā vietā, un publika vienmēr ir ļoti atsaucīga un enerģijas pilna. Pasākumā vienmēr ir nodrošināta arī lieliska apskaņošana, kas ļauj mūsu izpildītajai mūzikai nokļūt līdz skatītāju ausīm vislabākajā kvalitātē," par Saldus šlāgermaratonu teic tautā iecienītais izpildītājs Artūrs Reiniks. 

Viņš min, ka grupai "Tērvete" Saldus ir īpaša vieta, jo tur uzaugusi grupas dalībniece Kristīne. 

"Tas uzliek papildu atbildību pret klausītājiem, pretī saņemot nedalītu savējo un viesu atbalstu," 

par šlāgermaratona lieliskajiem apmeklētājiem teic A. Reiniks. Paralēli šlāgermaratona muzikālajai daļai apmeklētāji varēs mieloties ar atspirdzinošiem dzērieniem un gardām uzkodām, kā arī piedalīties konkursos un saņemt vērtīgas balvas. 

Pasākumu vadīs Latvijas Televīzijas un "Latvijas Radio 2" raidījumu vadītājs un dziedātājs Normunds Zušs, kurš arī priecēs klausītājus gan ar sarunām, gan dziesmām. Pēc koncerta daļas apmeklētājus ar vasarīgām emocijām uzlādēs tradicionālā naktsballe, kurā uzstāsies grupa "Apvedceļš".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.