Lai pastaiga mežā pārtaptu par izzinošu un jaunatklājumiem bagātu piedzīvojumu, AS "Latvijas valsts meži"(LVM) aicina apmeklēt kādu no saviem atpūtas objektiem.

Atrašanās vieta:  Podziņas Tērvetes pagasts Dobeles novads. GPS: 56.494932, 23.407403


LVM dabas parka glempings atrodas priežu meža ielokā līdzās Tērvetes ūdenskrātuvei un LVM dabas parkam Tērvetē. 


Teritorijā pieejami triju veidu namiņi: makšķernieku jeb vasaras tipa, glempinga namiņi kokos un pazemes mājas. Pieejamas arī kemperu un telšu vietas.


Glempinga mājiņas.

Katrā no šiem namiņiem ir atšķirīgs komforta līmenis. Glempinga mājās pieejamas visas ērtības laiskai atpūtai gan vasarā, gan ziemā. Atpūtniekiem pieejami 5 namiņi kokos un 6 pazemes mājiņas, no kurām divas piemērotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Labiekārtotie namiņi paredzēti 4 personām. 

Laipni gaidīti arī četrkājainie mīluļi.


Glempinga pārzine Līga Eversone-
Efnere stāsta, ka ziemā nakšņošanai tiek piedāvātas pazemes mājiņas, bet no marta būs pieejamas arī mājiņas kokos. “Pazemes mājiņas nebūt nav līdzīgas aukstam, mitram pagrabam, kā dažkārt varētu šķist. Tās ir patīkami siltas ziemā un vēsas vasarā,” viņa norāda. 

Pazemes mājiņās ir silti ziemā un vēsi vasarā.

Jāņem vērā, ka patlaban mājiņās zem zemes nav pieejams internets, bet ir galda spēles, grāmatas un viss nepieciešamais zīmēšanai. 


Nakšņojot mājās kokos vai pazemē, cenā iekļauts Tērvetes dabas parka apmeklējums vai divu stundu peldlīdzekļa (laivas, SUP dēļa, ūdensvelosipēda) izmantošana. 

Ir arī iespēja makšķerēt, tikai jāiegādājas licence. Ziemā pieejama arī zemledus makšķerēšana. Relaksācijai iespējams noīrēt pirti.


Jaunums ir bērnu rotaļlaukuma un baskāju takas izveide, kā arī āra galda spēles. Var iegādāties dāvanu kartes, lai iepriecinātu ar jauku atpūtu savus tuvos un mīļos.


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.