Ko dāvināt Valentīndienā? Tas ir jautājums, kas nodarbina gandrīz katru no mums tiklīdz kā ir beigusies Jaungada svinēšanas ballīte.

Atbilde uz šo jautājumu ir pavisam vienkārša – protams – juvelierizstrādājumus. Kas gan var iepriecināt vairāk, kā neliela, izsmalcināta kastīte, kurā iekšā slēpjas vērtīgs, skaits un ilgmūžīgs atgādinājums par otrās pusītes mīlestību? Ikviens, kurš kādreiz Valentīdienā ir saņēmis rotaslietu zina – tā ir viena no labākajām sajūtām pasaulē. Pat, ja pagājušajā gadā dāvana Valentīndienā otrai pusītei arī bija auskari, aproce, pulkstenis vai burvīgs gredzentiņš, prieks par jaunu rotaslietu būs tikpat liels kā pirmajā reizē. Turklāt – 2024. gads ir atnācis ar jaunām vēsmām rotu modē, tas nozīmē, ka patiešām ir pienācis laiks jaunai, skaistai dāvanai. Ko saka jaunās modes tendences – ko izvēlēties viņai, bet ko viņam? Kas ir aktuāls 2024. Gadā? Šis raksts apkopo juvelierizstrādājumu modes tendences, lai palīdzētu tev īstās dāvanas izvēlē otrai pusītei!

Dāvanas Valentīndienā. Viņai – pērles, sudrabs, kaklarotas

"Given" rotaslietas.

Kā norāda britu “Vogue” modes eksperti, 2024. gads rotu pasaulē ienāk ar trim pamanāmām tendencēm – pērles, sudrabs un čokeri kaklarotas (chokers). Izvēlies jebkuru no šiem virzieniem un būsi trāpījis desmitniekā. Lai arī zelts joprojām ir vispopulārākā izvēle, šobrīd popularitātes lēcienu piedzīvo sudrabs. Eksperti sudraba modes uzplaukumu skaidro ar tā pieejamību cenas ziņā, bet pircēji – ar balto, cēlo, minimālistisko toni, kas ideāli iederas gandrīz jebkurā koptēlā. Tendenci apstiprina arī Baltijas veikalu tīkla GIVEN pārstāvji – sudraba un apzeltītu sudraba rotu pieprasījums ir audzis arī Latvijā, tāpēc piedāvājums regulāri tiek papildināts un atjaunots. Ja vēlies apskatīt kolekcijas, kurās ir vairāki tūkstoši sudraba rotaslietu, ieskaties GIVEN veikalos internetā vai klātienē.

"Given" rotaslietas.

Otrā tendence – šobrīd aktuāls ir viss par un ap pērlēm. Baltas klasiskas, melnas vai sārtas – pērļota aproce, pērļu auskari vai kaklarota ar pērļu apdari noderēs šī gada Valentīndienai. Mīļotā, kas seko līdzi modes tendencēm, to patiešām novērtēs. Turklāt, ja izvēlēsies pērļu čokeri, tad būsi dienas varonis vēl ilgi pēc visu mīlētāju svētkiem. Kāpēc? Jo čokeri kaklarotas ir trešā, šī gada lielākā modes aktualitāte juvelierizstrādājumu pasaulē. 2024. gadā daudzas slavenības ar šī veida kaklarotām jau ir paspējušas parādīties uz sarkanajiem paklājiem, tajā skaitā slavenā filmas Barbie aktrise Mago Robija (Margot Robbie) un Anglijas Karaliskās ģimenes pārstāve, skaistā Keita Midltone (Kate Middleton).

Kāda rota ir labākā dāvana vīrietim Valentīndienā?

"Given" rotaslietas.

 Ja runājam par dāvanām vīriešiem šajos mīlestības svētkos, pie rotaslietu modes apvāršņa atgriežas elegantas aproču pogas. Daudzus gadu desmitus tās gandrīz izzuda no vīriešu garderobes, taču šobrīd tiek uzskatītas par elegantu stila papildinājumu. Ja vīrietis mēdz nēsāt uzvalkus un uzvalku kreklus, aproču pogas būs vislabākā izvēle, kas parādīs gan attieksmi, gan modes aktualitāšu izpratni. Protams, pirms tam pārliecinies – varbūt kopā ar aproču pogām būs nepieciešams arī tām piemērots krekls! Savukārt, ja vīrieti raksturo casual stils un viņa garderobē uzvalku nav, var skatīties rokaspulksteņu virzienā vai aproču virzienā. Metāla, ādas vai tekstila aproces iespējams pieskaņot gan pie klasiska, gan sportiska stila apģērba. Rotu apskatā noteikti jārunā arī par gredzeniem. Vīriešu žurnāls GQ norāda – šis juvelierizstrādājums kļūst arvien populārāks un arī vīriešu rotās šobrīd populārs ir tieši sudrabs. Tomēr pirms tā dāvināšanas jābūt pārliecībai, kādu gredzenu tavs vīrietis nēsās.

Vēlies palīdzību Valentīndienas dāvanas izvēlē?

"Given" rotaslietas.

Ko no visa iepriekš teiktā varam secināt? Ka juvelierizstrādājumu modes tendences tomēr dod lielisku iespēju variēt un izvēlēties kaut ko ļoti īpašu savai otrai pusītei, galvenais ir zināt sava mīļotā cilvēka gaumi, vēlmes un vajadzības. Galu galā – galvenā loma šajos svētkos ir mīlestībai, bet skaista, vērtīga un patīkama dāvana ir kā lielisks papildinājums attiecību un arī pašas Valentīndienas noskaņai. Ja modes tendenču uzzināšana tomēr nerada pārliecību, kādas dāvanas Valentīdienā izvēlēties otrai pusītei, iesakām sazināties ar kādu lietpratēju, speciālistu. Rotu eksperts var ieteikt virzienus vai variantus tavām vēlmēm un budžetam. Pirms dodies uz veikalu, veic izpēti internetā: GIVEN kolekcijās atradīsi izcilas Valentīndienas dāvanas gan sievietei, gan vīrietim. Rotu eksperta konsultāciju vari saņemt gan klātienē, gan attālināti, tāpat arī gaumīgu dāvanas iesaiņojumu. Lai šī Valentīndiena iemirdzas kā pērle tavu attiecību rotā.