Eiropā 57% uzņēmumu vadītāju šogad sagaida ieņēmumu pieaugumu, kamēr trešdaļa domā, ka tie saglabāsies pērnā gada līmenī, liecina auditoruzņēmuma "Ernst&Young" uzņēmumu vadītāju viedokļu pētījums "CEO Outlook Pulse".

Tikai 9% uzņēmumu vadītāju domā, ka uzņēmuma ieņēmumi samazināsies. Tāpat 59% uzņēmumu vadītāju Eiropā šogad paredz lielāku peļņu. Uzņēmēju noskaņojums Eiropā ir mazāk optimistisks nekā pasaulē kopumā, kur ieņēmumu pieaugumu šogad sagaida 64% uzņēmumu vadītāju, bet peļņas pieaugumu – 63%.

"EY" pētījums liecina, ka 32% uzņēmēju Eiropā un 36% pasaulē kopumā sagaida, ka visu darbības izmaksu palielinājumu spēs kompensēt ar augstākām cenām, kamēr 52% vadītāju Eiropā un 49% pasaulē kopumā uzskata, ka ar augstākām cenām spēs kompensēt vairāk nekā pusi izmaksu pieauguma. Tajā pašā laikā 1% uzņēmumu vadītāju pasaulē domā, ka ar augstākām cenām nespēs atgūt neko no izmaksu pieauguma, bet Eiropā tādu uzņēmumu vadītāju nav vispār.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.