Kādam jāmācās pārdalīt pienākumus, kāds dzīvos kā pa mākoņiem, bet kādam uzlabosies finansiālā situācija. Prognoze laikam no 22. februāra līdz 6. martam.

Auns

Būsiet strukturēti, organizēti un precīzi zināsiet, ko vēlaties un kas jums jādara, lai iegūtu pienācīgu drošības sajūtu un virzītos uz priekšu ar vienmērīgu, apņēmīgu enerģiju. Šis ir lielisks laiks nopietnu darba jautājumu risināšanai un lielām lietām, kuras vienmēr gribējāt paveikt. Februāra noslēgums veicinās veselīgus sakarus un personīgo brīvību komunikācijā. Jums būs iespēja izbaudīt atpūtu, relaksēties, atpūsties pareizajā kompānijā. Ja sāksiet ko jaunu, šis ir laiks, lai sazinātos ar īstajiem cilvēkiem, kas varētu palīdzēt un parādītu jums, cik vērtīgs var būt komandas darbs.

Vērsis

Jums šis laiks būs nedaudz saspringts. Pat ja jums ir sava veida misija un jutīsieties motivēts paveikt lietas, jums būs enerģija un spēks gūt panākumus, taču nebūs daudz laika atpūtai. Ja nepievērsīsiet papildu uzmanību relaksējošām ikdienas darbībām, mēneša beigās varat sastapties ar izdegšanu. 

Esiet uzmanīgs pret ķermeņa vajadzībām, atvēliet laiku atpūtai vai relaksācijai, piemēram, masāžām.

 Iemācieties dalīt pienākumus vai deleģēt tos, jums nav jāizdara viss vienam.

Dvīņi

Kamēr dažās jomās vēl darba daudz, tikai izbaudot procesu, redzēsiet arī mazu progresu, kas tiek panākts ar jūsu mērķtiecīgu darbu. Nav iemesla steidzināt ne sevi, ne veicamos darbus. Mēneša beigās tomēr radīsies apjukums jūsu ceļā, jums būs jāpajautā sev, vai esat klausījies savā intuīcijā vai tomēr esat steidzies un izvēlējies mazākās pretestības ceļu. Atslābinoties un ejot līdzi straumei, jūs varat viegli nomaldīties.

Vēzis

Šajā laika posmā dažas izvēles radīs smagumu jūsu sirdī, būsiet ļoti emocionāls. Dodiet iespēju izpausties savām emocijām, izpaust savas pārdomas, izrunāt un nevairīties pavadīt laiku vienatnē, jo tikai tādos brīžos jūs atradīsiet atbildes un mazināsiet smaguma sajūtu. Ieturiet distanci tur, kur jūtat vajadzību, lai jūs pārāk neaizrautos ar kāda cita cilvēka ideāliem, stāstiem un laika grafikiem, kuriem ir maz sakara ar to, ko vēlaties sev.

Lauva

Ja spēlēsiet pēc noteikumiem, saņemsiet visu, ko vēlēsieties, un pat vairāk. Ja gribēsiet šmaukties, visādi var sanākt. Skatieties uz dzīvi ilgtermiņā – uz izaugsmi profesionālā jomā, uz attiecībām, uz sevi pašu. Esiet drosmīgs un drošs, tad arī sakārtosies daudz jautājumu. Ja būsiet vieglprātīgs, dzīvojot vienai dienai, var gadīties kā pasakā par sienāzi, kas nodancoja visu vasaru un kam ziemā nebija māju.

Jaunava

Potenciāli ļoti nozimīgs laiks, lai ieviestu kārtību ikdienas rutīnā, lai uzsvaru liktu uz stabilu progresu darba jomā, privātajā dzīvē vai kur citur. Var gadīties uzņemties lielāku atbildību, nekā parasti esat radusi. Ja jums piedāvā iespējas, apsveriet tās. Šobrīd jūs nedrīkstat baidīties no jaunā, kas tiek piedāvāts. Labs laiks apsvērt sava mājokļa iegādi. Loģika un spēcīgs prāts – jūsu trumpji.

Svari

Izvairieties no pretrunām gan pašas, gan citu darbos vai teiktajā. Ja kaut ko ļoti vēlaties, jums tas jānosauc skaļi, tad arī var teikt, ka visa pasaule sadosies rokās, lai to piepildītu. Citādi tie būs tikai jums vien zināmi sapņi. Labs laiks, lai atpūstos, atrastu laiku sev un vienkārši baudītu dzīvi. Pat nedarot neko, jūs varat to atļauties.

Skorpions

Attiecības ar kolēģiem vai biznesa partneriem varētu būt diezgan sarežģītas, lai neteiktu vairāk. Nokārtosies tās vien pašās mēneša beigās. Tad varētu tikt rasts risinājums tam, kas traucējis jau kādu laiku izpildīt precīzi savus darba pienākumus. Labs laiks, lai socializētos – draugi, radi, paziņas, ģimene. Paplašiniet savu draugu un pazīstamo loku un atļaujieties arī atpūsties.

Strēlnieks

Lai gan Visums jums sūta atbalstu visdažādākajos veidos, īsi stresa mirkļi arī pavīdēs ik brīdi. Un nebūs nemaz tik viegli no šiem stresoriem novērsties. Jums jāprot pacelties augstāk pār sīkām ikdienas nebūšanām. To varētu panākt ar sportošanas aktivitātēm, kas jums labāk patīk. Entuziasms un aizrautība gan jūs turpinās piepildīt, tādējādi sasniegsiet diezgan labus rezultātus jebkurā jomā, kas jums svarīga.

Mežāzis

Koncentrēšanās spējas, praktiskums un piesardzīgais prāts ekstremālos apstākļos pārsteigs ne tikai apkārtējos, bet arī jūs pašu. Svarīgi lēmumi, uzstāšanās vai publiskas runas būs aktuāla tēma šai laikposmā. Sagatavojieties kārtīgi, taču maz ticams, ka kļūdīsieties vai aizmirsīsiet kaut ko. Ja arī tā būs, tie būs tādi sīkumi, kuri nepavisam neizjauks jūsu lielisko rezultātu. Nedēļas nogales atstājiet atpūtai, tad darbs gan pagaidīs.

Ūdensvīrs

Dzīvosiet pa mākoņiem, sapņosiet, baudīsiet ikkatru mirkli, ko piedzīvojat. Emocijas centīsieties noturēt līdzsvarā uz pozitīvā viļņa. Kaut pāris brīžos varat tikt arī speciāli provocēts, neuzķerieties! Attiecību tēmu arī izvirzīsiet priekšplānā, tikai pielūkojiet, vai arī partneris ir ar jums uz viena viļņa, citādi jūs viens otru vienkārši nesapratīsiet. Tādējādi var rasties nevajadzīgi konflikti.

Zivis

Laiks, kas pilnvērtīgi pavadīts ar ģimeni, relaksējoties un ļaujot sev uzpildīties ar enerģiju, būs tas, pēc kā tieksieties visvairāk. Dalīsieties kopīgās sajūtās, domās, sapņos un mērķos. Spēsiet iedvesmot jebkuru cilvēku uz darbību vai rīcību, kas, iespējams, sen atlikta. Empātija un mīlestība jūs ieskaus ik brīdi. Nevairieties no tā, kādas patiesībā esat, ļaujiet to pamanīt arī citiem.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.