Kādam būs jāpielāgojas pašam jauniem apstākļiem, kādam īpaši būs vajadzīga pozitīva enerģija un mīlestība, bet kādam vienkārši jāiet līdzi dzīves plūsmai. Horoskopi no 23. maija līdz 5. jūnijam

Reklāma

Auns

Nāksies ievākt papildu informāciju, lai izdarītu kādus svarīgus soļus dzīvē. Nepieņemiet emocionālus lēmumus! Jūsu enerģijas līmenis var būt nedaudz zemāks kā parasti, taču ar to pietiks, lai tiktu galā ar ikdienas lietām. Veltiet laiku, lai radītu sev apkārt līdzsvaru, atpūstos, rastu prieku, kas uzlādēs jūs pašu un palīdzēs jūsu emocionālajai pasaulei nebūt pārāk saspringtai.

Vērsis

Ticība sev un jūsu spējas var tikt apšaubītas no apkārtējo puses, un jums vajadzētu būt uzmanīgiem, no kā jūs esat iedvesmojies. Iekāpjot rutīnā, atcerieties arī par sevi un atpūtu. Lietas kaut kā līdz galam nerisināsies viegli un plūstoši, apbruņojieties ar pacietību. Jums būs diezgan daudz labu ideju, ko varētu pārvērst realitātē. Netērējiet enerģiju lietām, kas nešķiet pareizas. Šis laiks liks izvērtēt, kas ir paša izvēles un kas ir jums uzspiests no citu puses.

Dvīņi

Nespēsiet pilnībā izpausties un saprast sevi. Jums būs vajadzīga pozitīva enerģija un mīlestība, un izpratne, cik svarīgi ir izveidot drošu vidi vispirms sev un tad pārējiem. Ja atrodaties nesaprotamā un nedrošā mīlas stāstā, mēģiniet paskatīties uz lietām vienkārši, tieši tā, kā tās notiek. Un pieņemiet realitāti tādu, kāda tā ir.

Vēzis

Šis laiks jums piedāvā mazāk elastīgu risinājumu, nekā tas ir bijis līdz šim. Jums būs jāpielāgojas pašam jauniem apstākļiem, veidiem un jāievieš jaunas lietas savā dzīvē, lai virzītos tālāk un spētu kontrolēt savu ikdienu. Un, kad jūs uzņemsieties atbildību par saviem personīgajiem mērķiem, visas pārējās lietas nostāsies savā vietā. Saglabājiet distanci no tiem, kuri nevēlas būt ar jums, vai tiem, kuri nekādi nepalīdz un neatbalsta jūs jūsu ceļā.

Lauva

Jūs sagaida lieli emo- cionālie izvirdumi. Tiklīdz emociju uzliesmojumi pāries, jūs nonāksiet iekšējo sajūtu gūstā. Jums vajadzētu samierināties ar to, kas šķiet nepareizi un ko jūs nespējat mainīt. Pirms spersiet lielus soļus, jums ir jāpārbauda savas vērtības un attiecību kvalitāte. Esiet godīgi pret savām domām un emocijām, sev svarīgiem cilvēkiem.

Jaunava

Lai arī dzīve nostabilizēsies, jūs sapratīsiet, ka vēl ir daudz ko plānot, sakārtot un vēl vairāk uzlabot. Nākamo nedēļu laikā ir viegli tikt pārprastam, tāpēc esiet piesardzīgs, kā veidojat sarunu un izvēlaties vārdus, jo īpaši attiecībā uz tiem, kas jums vistuvāk. Ejiet līdzi dzīves plūsmai! Un neapšaubiet jau izdarītās izvēles, tās vairs nevar mainīt, kā arī dzīvot pagātnē un pārdzīvot nav vajadzības. Rodiet spēku un prieku nākotnē.

Svari

Dažas izteiktās robežas kalpos, lai aizsargātu jūs un jūsu mīļotos, taču tas jūs neatbrīvos no šaubām, vai darāt visu pareizi. Atcerieties, jūs neesat parādā nevienam un nav vajadzības piepildīt citu cerības. Laiks ir relatīvs – dažas izvēles var izdarīt vienas nakts laikā, ja esat tām gatavs, tāpēc nevilcinieties tur, kur tas nav nepieciešams, jo atbildi jau zināt! Jūs nevarat pagriezt laiku atpakaļ, bet varat izmantot katru nākamo darbību, lai dotos pareizajā virzienā.

Skorpions

Situācijas izskatīsies miglainas un nesaprotamas. Pavadiet laiku saskarsmē ar dabu, ar sirdi nomierinošu un dziedinošu apkārtni. Ir svarīgi izvairīties no toksisku cilvēku ietekmes ne tikai no ārpuses, bet arī no cilvēkiem jūsu dzīvē. Dariet to, kas jums šķiet pareizi, un arī parūpējieties par sevi šajā procesā. Laikapstākļi dažkārt var nepatikt, un pats laiks var būt nepielūdzams, taču rūpes par sevi ir nepieciešamas, lai varētu atbrīvoties no pagātnes rēgiem.

Strēlnieks

Daži cilvēki atvērs jums savu sirdi, un jums nebūs nekādu grūtību darīt to pašu. Kad viss notiek bez šķēršļiem un plūstoši, viegli veidosies tādas saiknes ar cilvēkiem, par kuriem jūs nekad nebijāt domājuši, ka ar viņiem varētu veidoties attiecības. Mēneša beigās vajadzētu sajust, ka ieplūst svaiga enerģija un ikdiena kļūs produktīvāka. Tuvojas īstais laiks īstajiem soļiem. Esiet gatavs un neuztveriet savu laimi kā pašsaprotamu, tā ir atkarīga no jums.

Mežāzis

Jūs būsiet gatavs kaut kam optimistiskākam un plašākam savā dzīvē. Tagad jums būs jāsper soļi, lai to sasniegtu. Lai gan jūsu ikdienas dzīve būs pārpilna ar visu, ko sirds vēlas, jūs varat justies neapmierināts kāda trūkuma dēļ. Dariet visu iespējamo, lai apmierinātu savas vajadzības, taču esiet piesardzīgs, lai nepārspīlētu. Ir lietas, kuru labāk lai jums nav un nepieder.

Ūdensvīrs

Slēpsieties ikdienas darbos, cenšoties uzlabot finansiālo situāciju un mēģinot gūt līdzsvaru. Esiet pacietīgs, ne vienmēr risinājumu var pamanīt uzreiz. Un ne viss dzīvē ir paredzēts, lai to uzreiz atšķetinātu un saprastu. Tāpēc vēlreiz – esiet pacietīgs, ļaujiet lietām un situācijām būt un dzīvei notikt. Pievērsieties sev un turpiniet ceļu uz līdzsvaru un harmoniju.

Zivis

Visas idejas un sapņus, ko esat iedomājies, nevajadzētu aizmirst. Jūs sāksiet pamanīt un saprast, ka bez pienācīgas rīcības tos nesasniegsiet un ka nepietiek ar sapņošanu vien. Jums ir jānosaka rīcības virziens un jādara tas, kas nepieciešams sev, nevis jāseko citiem. Sniegt citiem palīdzību un līdzjūtību nekad nav slikti, taču jānovelk veselīgas robežas, citādi varat tapt izmantots. Ja nejūtaties labi kopā ar kādu cilvēku, droši atvainojieties un dodieties prom.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.