Kādam jārisina pašvērtējuma tēma, kādam laiks doties atvaļinājumā, bet kādam situācijās, kad nezini, kurp ceļš aizvedīs, noderēs pārliecība un ticība sev. Prognoze laikam no 25. janvāra līdz 7. februārim.

Auns

Jaungada apņemšanās jums ir daudz vairāk nekā vienkārši nākotnes plāni, kas var neizdoties vai izdoties. Jūs esat apņēmies iekustināt noteiktas lietas un neapstāties, līdz nesasniegsiet mērķi. Un tieši šonedēļ šī apņēmība pieaugs. Šis būs ārkārtīgi produktīvs periods, taču jums jābūt uzmanīgiem, lai neizslēgtu savu emocionālo pasauli un nepaliktu sāpes zem paklāja. Lai cik nopietna atbildība jums būtu pret dažām lietām savā dzīvē, jums jābūt pietiekami maigam, lai tās līdzsvarotu ar emocionālu atbalstu, mīlestības pilnu apmaiņu un ciešu draudzību.

Vērsis

Jūs zināt, ka noteiktām lietām ir daudz lielāka vērtība, nekā šķiet, taču nebūsiet noskaņots pierādīt savu domu vai savus uzskatus tiem, kas nevēlas klausīties. Nākamo pāris nedēļu laikā veiktie novērojumi par notiekošo jums kalpos vairākus mēnešus. Mēneša beigās jūs varat atkal nonākt notikumu spiediena ietekmē. 

Esiet atbildīgs, taču neuztveriet lietas pārāk nopietni. Var gadīties, ka situācija būs vienkāršāka, nekā šķiet.

Dvīņi

Jūs jutīsiet steigu sakārtot lietas un beidzot aizmirst dažus pagātnes jautājumus. Šis ir īstais brīdis, lai iekustinātu lietas, uzsāktu jaunu piedzīvojumu, noteiktu nākamo atvaļinājumu un izlemtu, kurp vēlaties doties. Esiet pietiekami piesardzīgs ikdienā un plānos, lai cik ātri jūs vēlētos nokļūt, kur ieplānojuši, jums jāatceras par realitāti un notiekošo šobrīd. Dažas situācijas jums sniegs kādas svarīgas mācības. Mērķi var tikt sasniegti īsā laikā, ja tos noteiksiet kā savu galveno prioritāti.

Vēzis

Emocijas un sajūtas runās pašas par sevi – nāks kaislība, bet var sekot arī greizsirdība un konflikti. Ja nākotne nešķiet gaiša un sirds neliekas viegla, iespējams, vajadzētu padomāt par ikdienas ainavas maiņu uz kādu brīdi. Koncentrējieties uz ilgtermiņa attiecībām un uzziniet, ko varat darīt, lai tās vēl vairāk uzlabotu. Gudri ieguldiet enerģiju, pārbaudiet savas partnerattiecības, kas palīdzēs spert nākamo soli un plānot izaugsmi. Šo laiku var izmantot karjeras izaugsmei, kuru gaidījāt vairākus mēnešus, iespējams, pat gadus.

Lauva

Lai arī cik jūs jūtat vajadzību dzīties pēc maģijas savā dzīvē, maģija jau ir tur. Jums vienkārši jāierauga, taču, lai to atpazītu visās sinhronitātēs un skaistumā, kas jūs apņem katru dienu, vajadzēs saasināt savas maņas. Veidojiet savu pasauli ar pateicību par to, kas jums jau ir, pirms tiecaties pēc jebkādiem citiem ārējiem mērķiem. Jūs būsiet gatavi aiziet no visa, kas nesniedz jums prieku un laimi, un nevēlēsieties, lai kāds stāvētu jūsu laimes ceļā.

Jaunava

Jums kompromiss vairs nebūs izvēles iespēja, jo ar jauno gadu pie jums ieplūdīs svaiga enerģija. Jūs varētu sākt sportot, tas palīdzēs līdzsvarot visas idejas un vīzijas, kas ienāks prātā, ar reālām iespējām tās piepildīt. Šķiet, ka vienlaikus jums atvērsies daudz durvju un jūs pilnībā pat neapzināsieties visas iespējas, ko varētu izmantot, lai spertu soļus uz priekšu. Cita lieta, ka visu izmantot arī var nebūt iespējams, un dažreiz labāk ir palaist garām dažas iespējas, lai jūs varētu pieņemt svarīgākās.

Svari

Lietas risināsies lēnām tāpat kā dienu ritējums, lai palīdzētu jums mācīties un mainīt savu skatījumu uz pozitīvāku. Vēlme ieviest dzīvē pozitīvu pārliecību un domas savā rutīnā beidzot pieņemsies spēkā janvāra pēdējā nedēļā. Pagaidiet īsto brīdi, lai rīkotos, brīdi, kad jūsu intuīcija būs spēcīga, tā vietā, lai rīkotos pārāk sasteigti, censtos kaut ko izskaidrot vai piespiestu sevi risināt kādu problēmu, kas nav gatava vēl mainīties. Atrodiet sevī pateicību par katru pieredzi un rūpējieties par savām vajadzībām ar mīlestību un maigumu.

Skorpions

Jūsos pieaugs ziņkārība, un tā liks izpētīt un paplašināt redzesloku sev visapkārt nākamajās nedēļās burtiski visās iespējamās jomās. Ielāgojiet, ka jūsu attiecības visu janvāri kalpo kādam īpašam mērķim, ko jūs sapratīsiet vēlāk. Pašvērtējums ir tēma, kas jums jārisina jebkurā situācijā, kad jūtat, ka tā jums ir nepietiekama. Pareizā kompānijā un ar cilvēkiem, kuri jūs pieņem un mīl, nebūs grūti izteikt savas vajadzības un nodrošināt, lai tās tiktu apmierinātas. Paturiet to prātā, ja jūtaties ierobežots kāda cita pārliecības un uzskatu dēļ, varbūt tie nav jūsu cilvēki.

Strēlnieks

Beidzot situācija un lietas uzlabosies. Pēc ilgas cīņas ar visdažādākajām ilūzijām un attiecību problēmām, kas, likās, nekad nepāries vai nenorims, beidzot būs gaisma tuneļa galā. Būsiet gatavs izvirzīt skaidrākus noteikumus, kas palīdzēs nosargāt savas personīgās robežas. Grūti pateikt, cik ilgi jāgaida līdz jūsu stabilitātes periodam, pēc kā alkst jūsu sirds, taču šobrīd būtu nepieciešams smagi pastrādāt vērtīgu lietu labā. Ja ir pārāk daudz sāpīgu emociju, ievērojiet zināmu attālumu no cilvēkiem vai situācijām, lai apstrādātu tās.

Mežāzis

Jūsu galvenā uzmanība tiks pievērsta darbam, finansiālajai drošībai un personīgai drošības sajūtai jūsu attiecībās. Būs jārisina nopietni jautājumi un pret tiem vajadzētu izturēties nopietni. Pirms izsakāt savas domas, pārdomājiet, kā tas varētu ietekmēt notiekošo nākotnē. Būtu prātīgi uzlikt lietas uz papīra, jo īpaši detalizētus plānus, kas palīdzēs izprast iespējamo laika grafiku un paredzēt neveiksmes ceļā. Jums nav iemeslu daudz šaubīties par sevi šajā procesā, esiet pārliecinātāki.

Ūdensvīrs

Pat ja jūs sapratīsiet, ka ir pieļautas kļūdas, jūs joprojām neredzēsiet kādu svarīgu mērķi un veidus, kā tās varētu ienest progresu visās dzīves jomās, par kurām jūs nekad neesat domājis. Pamaniet savas iespējas plašāk, ar atvērtu prātu un gatavību eksperimentēt tik daudz, cik nepieciešams. Situācijās, kad nezināt, kurp ceļš jūs aizvedīs, tieši pārliecība un ticība sev noderēs. Ir jūsu kārta spīdēt!

Zivis

Jums būs nepieciešams daudz vairāk maiguma, nekā šķiet, un būs atklāti jārunā par savām vajadzībām. Ir pienācis laiks ieviest zināmu progresu dzīvē, spert nopietnus soļus ar ticību un likt lietā savus talantus neatkarīgi no kāda cita attieksmes. Turiet savus plānus noslēpumā un klusējiet par procesu, kuru esat apņēmies izpildīt, un arī par mērķiem, kurus vēlaties sasniegt. Aizsargājiet savu īpašumu un savas idejas, līdz redzat, kā tās piepildās.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.