Latvijas biatloniste Sanita Buliņa Pasaules kausa biatlonā pirmajā posmā iedzīšanas distancē sasniedza savu karjeras līdz šim labāko rezultātu.

Reklāma

Piektdien sprintā Buliņa ar diviem soda apļiem ieņēma 33. vietu, esot trīs pozīcijas augstāk par Baibu Bendiku, kura slēpoja vienu soda apli. Bendika svētdien iedzīšanu izlaida, bet Buliņa tajā spēja pakāpties uz 30. vietu, kas viņai ir jauns karjeras rekords Pasaules kausa posmos. 22 gadus vecā alūksniete pieļāva trīs kļūdas šaušanā, taču distancē bija 24. ātrākā, kas ļāva pirmo reizi karjerā divās sacensībās pēc kārtas nopelnīt kopvērtējuma ieskaites punktus. Gan sprintā, gan iedzīšanā uzvarēja francūziete Lū Žanmono, izcīnot savas pirmās uzvaras karjerā.

Andrejs Rastorgujevs sestdien sprintā stāvus šaušanā pieļāva divas kļūdas, ieņemot 31. vietu. Iedzīšanā viņš pirmajās trīs šaušanās bija precīzs, tobrīd pietuvojās labāko divdesmitniekam, taču pēdējā šaušanā divi pūdeļi un finišā 29. vieta. Par prieku zviedriem uzvarēja mājinieks Sebastjans Sāmuelsons, kurš nopelnīja trīs soda apļus, taču bija ātrs uz slēpēm. Piecas sekundes viņam zaudēja vācietis Filips Navrats, kurš sagādāja sensāciju dienu iepriekš, jo uzvarēja sprintā, izcīnot ne tikai savu pirmo uzvaru, bet vispār pirmo reizi tiekot uz goda pjedestāla. Otrais Pasaules kausa posms šo piektdien sāksies Hohfilcenē (Austrija).

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.