Austrumu horoskopā katru dienu valda kāds no 12 dzīvniekiem un valdošajiem elementiem: koks, uguns, zeme, metāls, ūdens. Katrai dienai ir arī sava enerģija – sievišķā iņ vai vīrišķā jan. Ja pielāgojas dienas dabai un enerģijai, cilvēks tiek atalgots ar veiksmi darbos.

Koks – pavasaris, rīts, daba, dzīvnieki, cilvēki, attīstība, augšana, radīšana, iztēle, fantāzija.

Uguns – vasara, diena, karstums, enerģiska, spontāna rīcība, spilgtas idejas, skaistums, atsaucība, prieks, gaviles, mīlestība.

Zeme – gadalaiku mija, radošums, rada jauno, negaidīta, piesardzīga, dažkārt bremzējoša.

Metāls – rudens un vakara skaudrums, tiešums, arī nežēlība, atklātība, precizitāte, mērķtiecība.

Ūdens – ziema, nakts, plūst, pieņem visus veidus, prasmīgi un nepiespiesti komunicē, dziļas un slēptas jūtas, vēlme izzināt sava okeāna dzīles.

20. novembris – Jan Ūdens Zirgs (Uguns) mēģina nobiedēt citus, lai panāktu sev vēlamo rezultātu. Esi gatavs aizstāvēt savu viedokli, jo viņš labi māk uzspiest savējo.

21. novembris – Iņ Ūdens Kaza (Zeme) tīri sievišķīgi no nekā uzbur skandālu. Tad spēji maina domu virzienu un saulaini uzsmaida visiem.

22. novembris – Jan Koka Pērtiķis (Metāls) tik spēji dodas no mājām, ka kaut kas tiek aizmirsts, kaut kas lieks arī paņemts. Bet – kā nu ir, ar to šodien atjautīgi vien jāiztiek.

23. novembris – Iņ Koka Gailis (Metāls) aši no milzum daudz variantiem izloba to īsto un vienīgo pareizo. Uzmanīgi, lai tādā steigā viņš neieknābj pirkstā vai nepaliek kāju priekšā.

24. novembris – Jan Uguns Suns (Zeme) uzticīgi sargā māju. Kur gan var būt vēl tik labi kā mājās – mīļajās mājās. Aizdomājies par to!

25. novembris – Iņ Uguns Cūka (Ūdens) lai kur ceļotu, vienmēr atrod kādu burvīgu kafejnīcu vai kūkotavu. Izmanto viņas gardēdes intuīciju, lai atrastu jaunas iespējas.

26. novembris – Jan Zemes Žurka (Ūdens) aizdomājas, kā būtu, ja hobiju pārvērstu biznesā. Zobratiņi prātā griežas, domas par izdevīgumu galvā vien raisās. Ko jaunu tu varētu pasākt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.