Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 20. līdz 26. novembrim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Viņš varētu dzīvot mierīgi un būt laimīgs. Vienīgā problēma – viņam gribas, lai viss būtu vēl labāk, un tas noved pie nepatikšanām.

Vērsis

Viņš joprojām cenšas panākt savu par katru cenu, un tas rada nepatikšanas. Situāciju atvieglo prasme sarunāties pat ar pretiniekiem.

Dvīņi

Šonedēļ viņi ir diplomāti, gandrīz vai Makjavelli, un tas ļauj cerēt, ka šī nedēļa viņiem būs veiksmīga.

Vēzis

Daudz spēka un enerģijas, arī atbalstītājus īpaši meklēt nevajadzēs. Vienīgā nelaime, ka viņš pārāk pārdzīvo pat sīkākās neveiksmes.

Lauva

Viņa ir pilna enerģijas un cenšas paveikt nodomāto. Šobrīd gan tas nebūs viegli – ārējie apstākļi drīzāk kavē, nevis palīdz.

Jaunava

Iespējams, viņa gūtu panākumus, ja pamēģinātu kaut ko jaunu. Lai to izdarītu, var gan nākties atteikties no kaut kā novecojuša.

Svari

Planētas labvēlīgas, lai pievērstos finansēm. Ne tik daudz, lai nopelnītu vai tērētu, bet gan lai iemācītos taupīt pareizi.

Skorpions

Viņš šonedēļ var panākt daudz. Iespējams, ne tik daudz rīkojoties pats, kā panākot, ka citi rīkojas tā, kā viņam tas vajadzīgs.

Strēlnieks

Viņš ir ideālists, un viņa idejas rod piekrišanu. Varbūt ne tik daudz pašu ideju dēļ, bet tādēļ, ka viņš prot tās pasniegt.

Mežāzis

Viņš rīkojas enerģiski, taču ar īpašiem sasniegumiem lepoties vienalga nevar. Varbūt labāk nedaudz atpūsties?

Ūdensvīrs

Viņam daudz jaunu ideju, taču viņš ne pārāk labi saprot, kā tās realizēt. Labāk šo nedēļu veltīt plānošanai un pārdomām.

Zivis

Var gadīties, ka tieši šonedēļ nāksies pildīt solījumus, nav izslēgts, ka dažus pat visai senus un gandrīz vai aizmirstus…

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.