"Īstam vīrietim dzīvē jāiestāda ozols, jāizaudzina dēls, jānosit muša," šādi vārdi lasāmi uz pletnītes, kuru ieraudzīju sensētas "Everti" pirtnieces Kristīnes Sīles rokās.

Bauskas novada Bārbeles pagasta "Everti" tiešām ir seni, saimniecība esot izveidota 1871. gadā, un Kristīnes mazdēls Ragnārs šajā mājā dzīvo jau septītajā paaudzē. 

Kristīne Sila.

Kristīne manu uzmanību piesaistīja ne vien ar ādas pletnīti, ko nolēmusi dāvināt dēlam jautrībai, bet arī ar savu spilgto, izteiksmīgo apģērbu – kleitu ar dažādu krāsu tauriņu atveidiem, daudzkrāsu legingiem, mazo ādas somiņu... 

"Izkrāso savu dzīvi, katrs cilvēks ir unikāls, viņam nav jācenšas kādu atdarināt. Esi pats, uzdrošinies īstenot savus mērķus, negaidi no citiem. Spīdi! 

Mūsdienās būt pašam nav nemaz tik viegli – daļa sabiedrības joprojām ir postpadomju tradicionālo uzskatu žņaugos... 

Legingi un apavi.

Taču tik un tā ir svarīgi spīdēt – kaut vai par spīti tiem, kas tevi nepieņem!" iedrošina Kristīne Sīle. 

Ar viņu klātienē varat tikties 12. un 13. augustā sensētā "Everti", kur nu jau devīto reizi notiek labu ļaužu sanākšana pasākumā "Laika rata pietura "Evertos"". 

Gredzeni.

Tur nu latviskai dzīvesziņai gūsiet gana enerģijas, viedas domas, vērtīgus ieteikumus, kā arī pirtnieka pieredzi – mājas saimnieki pielāgojas katram klientam un ievēro viņu vēlmes. Intrigai varu atklāt – pamācīs, kā nopērt pašam sevi...

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.