Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai no 5. līdz 20. oktobrim. Notikumi uzņems ātrumu - kādam nedēļa būs spraiga, kādam saspringta, bet kādam jāiemācās vairāk mīlēt pašam sevi.

Auns

Mēnesis sākas ar lielu spriedzi, jo jūsu uzmanību pievērsīs citi cilvēki un atgādinās par attiecību un sadarbības modeļiem, kas iztukšo enerģiju jums, kā arī nelāgas atmiņas. Lai arī cik apņēmīgs jūs būtu, šis ir laiks, kad būt elastīgam, atrast maigus veidus, kā risināt situācijas, un tā vietā, lai meklētu apstiprinājumu no citiem, atrodiet apstiprinājumu sevī savām vēlmēm. Reizēm šķitīs, ka jums ir nepieciešams daudz vairāk laika visam, ko vēlaties paveikt. Jums ir nepieciešams kļūt labi organizētam un pietiekami daudz laika pievērst iekšējiem mērķiem un procesiem, lai jūs varētu pielāgoties ārējai situācijai ar lielāku mīlestību pret sevi. Nepadodieties ārējās pasaules spiedienam.

Vērsis

Dažām lietām nav jābūt redzamām uzreiz, lai jūs tās sajustu savā ķermenī un zinātu, ka starp notikumiem un aiz ilūzijas plīvura ir kaut kas. Uzticieties savām pirmajām sajūtām, pirms pievēršaties šķietamai patiesībai, kur jūsu sajūtas nesakrīt ar jūsu iekšējo patiesību. Oktobris daudzu Vēršu pārstāvju dzīvē nesīs pavērsienus, ja vien tie jau nav sākušies iepriekšējā mēnesī. Paaugstināsies radošums un motivācija, praktiskie risinājumi nāks arvien vieglāk, dienām ritot. Ar stabilu pamatu jūs drīz būsiet gatavs dzīties pēc iedvesmojošiem mērķiem, kurus patiešām vēlaties sasniegt.

Dvīņi

Notikumi beidzot uzņems ātrumu, notikumiem un situācijām būs skaidrs pamats, jūsu prāts arī taps daudz skaidrāks, nekā tas ir bijis iepriekš. Jūs zināsiet, kas jums jādara, kuri soļi aizvedīs jūs pareizajā virzienā, būsiet gatavs stāties pretī mērķiem, savām izvēlēm, soļiem. Laiks aicinās jūs atbrīvoties no pagātnes nastas un atrast pietiekami daudz vietas jaunajam. Tomēr ir jāpatur prātā, ka jums ir jāaptver visas jūsu daļas, jūs nedrīkstat pievērsties tikai patīkamajam, jāatbrīvojas no visa liekā, lai būtu efekts.

Vēzis

Uzmācīgas domas par citiem cilvēkiem un attiecībām jūsu dzīvē var attālināt jūs no realitātes un ikdienas. Saglabājiet savu prātu pēc iespējas skaidrāku un koncentrējieties uz notiekošo. Ja uzdosiet pareizos jautājumus un sazināsities, jūs atradīsiet veidu, kā saprast notikumus, situācijas. Atbrīvojiet vietu savām vajadzībām, kuras kaut kādā veidā ir atstātas novārtā. Nepievērsiet uzmanību cilvēkiem, kas jūs mazāk atbalstījuši, nekā būtu nepieciešams, atbalstiet sevi pats, izpaužot un piepildot to, pēc kā patiesi alkst jūsu dvēsele.

Lauva

Apsveriet visas jums piedāvātās iespējas un izanalizējiet soļus, pirms veicat izvēli. Pat ja jūs ticat dažu kontaktu patiesumam savā dzīvē, iespējams, uz kādu brīdi attālināšanās no pāris cilvēkiem jums nāktu par labu – tas novedīs pie veselīgākām izvēlēm un ikdienas organizācijas, kas ļaus virzīties uz priekšu paša individuālās vērtībās. Jūs varētu izmantot iespēju satikt labu draugu, ar kuru parunāties, kādu, ar ko izklaidēties, vienlaikus aptverot dziļas, nepatīkamas vai nomācošas tēmas un gūt kādu padomu. Lūdziet palīdzību un atklāti runājiet par lietām, ātrāk tiksiet ar tām galā un būsiet tām pāri.

Jaunava

Jūs nebaidīsieties izteikt savas domas, taču dažus plānus jums vajadzētu paturēt pie sevis, līdz būsiet pilnīgi pārliecināta, ka esat uz pareizā ceļa. Pat ja esat pārliecināta, ka izdarījāt labu izvēli, jums joprojām būs nepieciešami brīži, lai sakārtotu savas domas un apkopotu zināšanas un pieredzi, lai veiksmīgi turpinātu ceļu vai iesākto. Centieties ne- steigties, pat ja pēdējā laikā jūtat, ka jums sāk pietrūkt laika, spēku, pacietības. Nav piemērots laiks sasteigtām kustībām, lēmumiem, soļiem.

Svari

Jūs vēlēsieties, lai īstenotos jaunas iespējas, piepildītos kāda situācija, taču nekas nenotiks bez jūsu iniciatīvas un bez pareizās izvēles. Izmantojiet šo laiku, lai mainītu nostāju un garastāvokli, lai pievērstos attiecībām, kuras esat atstājuši novārtā. Pievērsieties visam neskaidrajam, lai beidzot saprastu, kas esat jūs tai situācijā, kas citi, un varbūt atstātu kādas ilūzijas vai nepamatotas vēlmes malā. Nojauta nav nodevusi pagātnē un nenodos arī tagad, tāpēc klausiet sevi. Izvēlieties gudri un nepiespiediet sevi būt ātrākiem, nekā liek jūsu sirds.

Skorpions

Pat ja jūs zināt, ka aiz noteiktiem jautājumiem ir nopietna atbildība un darbi, jūs vēlēsieties būt drošībā un izmantot veselīgākās, skaidrākās iespējas. Sapratīsiet, ka kaut kas ir jādara, lai justos droši savā ikdienas vidē. Nesamierinieties ar notikumu ritēšanu savā gaitā. Kā arī nesamierinieties ar cilvēkiem, kuri pārāk daudz pārkāpj robežas, kad jums patiešām ir nepieciešams zināms attālums no viņiem, lai sasniegtu savu miera sajūtu. Jūsu iekšējās atbildes būs vissvarīgākās. Bet nepārspīlējiet ar pilnīgu izolēšanos no ikdienas, no sabiedrības.

Strēlnieks

Jūs esat atbildīgs par to, lai saprastu un zinātu, kur un kādi ir ierobežojumi, kas jāievēro. Jums būs jāpajautā sev, vai vēlaties atteikties no mērķa tikai tāpēc, ka pretī siena ierobežojumu veidā. Dažas lietas vai situācijas kļūs pārāk toksiskas un nesaprotamas, daudz personīga negatīvisma saistīsies ar šīm situācijām, lai spētu skaidri spriest. Atkāpieties nedaudz, lai varētu ieraudzīt notiekošā lielo attēlu, lai spētu noteikt prioritāti tam, kas jums šobrīd patiešām ir vissvarīgākais. Izrādiet pateicību visam, ar ko sastopaties un kas jūs māca, turiet savu sirdi atvērtu visam, kas notiek tieši tagad, nedzīvojiet pārāk tālu uz priekšu.

Mežāzis

Dažas situācijas jūsu dzīvē ir nonākušas beigu fāzē, kad tās būs jāatlaiž. Veltiet laiku, kas nepieciešams, lai pilnībā izprastu procesu, kas notiek bez jums, jums aiz muguras vai kas notika tad, kad bijāt aizņemts ar kaut ko citu. Pārmaiņas ir jāpieņem elastīgi, jums ir jāatrod pozitīva nākotnes perspektīva, kas palīdzēs jums veidot vēlamo. Varbūt kāds runās jums aiz muguras. Pirms ļauties šīm tenkām ar visām emocijām, uzticieties kādam, kas ir patiess pret jums, kopā pārbaudiet vārdus, notikumus un vēsturi, kas, iespējams, ir radījusi dažādus viedokļus un tenkas cilvēkiem, kuri vienkārši nezina tik daudz par situāciju, kā vajadzētu.

Ūdensvīrs

Jūs precīzi nezināsiet, ko sagaidīt no zināmu aprindu cilvēkiem, un pat tad, ja jums būs daudz informācijas, joprojām būs grūti saprast un paredzēt to, ko nekad nebūsiet piedzīvojis. Šajā laikā atklāsies daži noslēpumi, atstājot jūs labākā situācijā nekā pirms tam. Jūs, iespējams, daudz ko sapratīsiet labāk pēc noslēpumu nākšanas gaismā – kāpēc noticis tieši tā, kā bija noticis. Ja kāds mēģina izteikt savas domas, saglabājiet mieru, un tā vietā, lai uztvertu lietas personīgi, klausieties, neizsakot spriedumus. Daži konflikti nebūs produktīvi, vienmēr pārliecinieties, ka neesat tas, kurš stāv ceļā veselīgiem risinājumiem, ka neesat tas, kas traucē meklēt vidusceļus.

Zivis

Situāciju realitāte būs drastiskāka un nopietnāka, nekā jūs domājāt. Taču jūsu sirds beidzot ir īstajā vietā sajusta un saklausīta, un jūs zināt, kas ir jūsu prioritātes. Ja esat mēģinājušas kaut ko turēt noslēpumā, neizpaust vai slēpt, pārbaudiet savus avotus, vai tiešām tas ir kāds noslēpums, kas jāglabā, vai arī esat nepareizi interpretējušas citu cilvēku signālus un vārdus. Jums ir jāsargā sava privātā pasaule, jātur ar distanci tos, kas nav cienīgi tajā būt. Sajūtiet, kur ved jūs sirds un jūsu instinkti – jūsu dzīvespriecīgais gars un laime ir svarīgāki par jebkuru pašreizējo saikni dzīvē.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.