Plīvojoši platos, ar interesantu apdari dizainētos tērpos.... Tik izteiksmīgos vietējā zīmola "Fronzi" vēja un lietusmēteļos sastopu rīdziniekus Rolandu Šteinbergu ar draugu Intaru Brūveri.

Reklāma

Uzreiz noprotams, ka šādos apģērbos ērti un brīvi var justies aktīva, atraktīva un radoša personība, kas nebaidās sabiedrībā būt pamanīta. 

Esmu uz pareizā domu viļņa – Rolands dejo pašreiz iecienītajā, Latvijā pirmajā multimediālajā, tā sauktajā džūkboksa (viens no Brodvejas mūziklu veidiem) mūziklā "Mežrozīte" (pilsētas romance divās daļās ar populāru Raimonda Paula mūziku Matīsa Žilinska aranžējumā). 

Rokassprādze.

Savukārt Intars ir visdažādāko mākslas veidu cienītājs. Rolands: "Izvēloties apģērbu, aizmirstiet, ko par jums domās citi, galvenais, lai pašam būtu ērti un labi. Nav jābūt modes tendenču vergam, vienam labāk piestāvēs 30., otram – 80. gadu mode. Tātad – esiet pats!" 

Rolandam esot plaša garderobe – pilns septiņu durvju drēbju skapis, taču viņu pārspējot Intars, kurš apģērbu glabāšanai atvēlējis veselu ... istabu!

Kaklarota.

Rolands iecienījis apģērbu papildināt ar aksesuāriem: piemēram, kaklarota esot dāvana no Indijas, vienā rokassprādzē iestrādāts dzintars, otrā – viņa horoskopa zīmes Dvīņa atveids. 

Kājās – zābaki no Itālijas, savukārt Intaram – zīmola "Rains" apavi, kas krāsu ziņā neuzbāzīgi atgādina militāro stilu.

Zābaki.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.