Rīgas centrs ar ziemīgās dabas klātbūtni izskatās kā grafika, balti melns. Līdzīgi kontrastainas krāsas ievēroju arī pretimnācēja Artūra Ābeles apģērbā.

Viņš studē datorzinības un strādā datorprogrammēšanas uzņēmumā "Kalmars Group". 

Artūrs Ābele.

"Tā kā esmu sportisks, arī dejoju hiphopu, tad visbiežāk ģērbjos ērtās, sportiska stila drēbēs. 

Šoreiz esmu uzvilcis baltās hiphopa stila bikses ar lentēm, ar kurām bikses var transformēt – vai nu savilkt piegulošākas, vai arī atlaist platākas. Man ir arī melnas bikses līdzīgā stilā." 

Ar Artūru sarunāties ir ļoti tīkami, jo viņš ir komunikabls, var just jaunieša pozitīvo dzīves uztveri un mērķtiecību – esot domājis radīt savu firmu, tiešsaistes veikalu, kurā pārdotu savam hip-hopa stilam līdzīgus mākslīgā intelekta garā šūtus apģērbus. 

Rotas.

Nu, piemēram, pieskaries pie pleca, un virsjaka sāk sildīt... 

Jokodamies izmetu ideju, varētu jau arī tādu, ja meitene pieskaras, uzdzirksteļo abpusējas jūtas, no kurām vaļā netikt... Artūrs pasmaida un teic, ka tehnoloģijām ir nākotne, patīkot arī klausīties tehnomūziku. 

Auskari.

Viņa kopējā stilā iederas arī auskars, ķēde un gredzeni: vidusskolas beigšanas žetons un ap zobenu apvijies pūķis. Tā ir laba zīme – pēc ķīniešu horoskopa Pūķa gads var sagādāt veiksmi, iedvesmot iztēlei, jaunām idejām un līderībai.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.