Ierasti ar jauno gadu nāk arī kādas jaunas modes tendences, tāpēc šoreiz tiekos ar Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu Jurģi Emīlu Liepiņu,

Jurģis Emīls akadēmijā apgūst būtiskāko par modi, ģērbšanās stiliem. Viņš studējis arī Antverpenes Karaliskajā akadēmijā, palīdzējis veidot pērno LMA karnevālu, čakli gatavo savu kolekciju maijā paredzētajai LMA modes skatei. 

Jurģis Emīls Liepiņš.

Ieskatu par viņa darbiem varat gūt: "instagrams@ JIEPINS", kā arī vietnē "instagrams@LMA modes dizains". 

"Mūsdienu vīriešu ģērbšanās stilā vērojama postmodernisma iezīme – unisekss, kāpēc gan jaunietis nevarētu uzvilkt svārkus vai kleitu? No kā baidies – no sevis, sava rakstura, dzīvesstila? Esi pats, nepārdzīvo, ko par tevi domās citi. Iespējams, tik un tā aprunās, taču jutīsies komfortabli savā dzīves izjūtā, uztverē." 

Mode attīstās cikliski, rietumvalstīs atkal cieņā nāk kantri, arī bitņiku stils. Bītliem raksturīgie uzvalciņi pagaidām vēl nav atgriezušies modes pasaulē. 

Tetovējumi.

"Pats necenšos "ielīst" kādā noteiktā stilā, veidoju savējo – apvienoju krastpanku ar klasisko, sportisko un nedaudz provokatīvo. Panku kultūras sākotne rodama Lielbritānijā, viņu svārciņi, iespējams, gūti no skotiem. 

Iedvesmojos no dažādas mūzikas, krāsās patīk vēsi spilgtie toņi, apģērbu pieskaņoju savām zilajām acīm, balinātajiem matiem." 

Rotas.

Vai tad neizskatās feini šie panku svārciņi, šūdināti no gabaliņiem, kopā ar vēsi sarkano jaku – tādās tērpjas Norvēģijas ambulanču darbinieki.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.