Sirsnīgu, ar simpātisku smaidu – tādu iepazīstu rīdzinieku Emīlu Stuķēnu, kurš nodarbojas ar mantotā namīpašuma apsaimniekošanu.

Viņa rados – Pēteris Viļumsons (1872–1939), ievērojamais amatnieks, audējs un konstruktors, kurš 31 gada vecumā (1903. gadā) patentēja aušanas mašīnu "Lielupes viļņi" – pusautomātiskās aušanas stelles, kādas lieto vēl mūsdienās. 

Emīls Stuķēns.

Emīls rūpējas par vairākiem dzimtas īpašuma namiem, tostarp arī par namu Stabu ielā 25, kur savulaik Pēteris Viļumsons apmācīja kursos daudzus interesentus aušanā. 

Jautāts par savu iecienīto apģērba stilu, Emīls teic, ka to ietekmējušas 70. gadu modes tendences, kad bikses bija ar paplatinātiem galiem – kļošā, pēc tam – deviņdesmito gadu un šodienas vintāžas stils, kas orientēts uz pagājušo paaudžu modes virzienu atdzimšanu. Mode jau ir cikliska – ik pa laikam atgriežas! 

"Sākotnēji ģērbos izteikti klasiski, pēcāk daudz atraisītāk, lai justos ērti un atbilstoši savām dvēseles izjūtām," uzsver Emīls. Apģērbu, aksesuārus viņš iegādājas internetā – drēbju pirkšanas, pārdošanas vietnē "Depop". 

Gredzens un pulkstenis.

Redzam zīmola "No Faith studios" džinsus kļošā ar skarām, zīmola "Rick Owens" sudraba gredzenu un kedas. Savukārt džemperis ir viņa mammas adīts. 

Kedas.

Brīvajā laikā Emīls klausās dažādu stilu mūziku, fotografē, šo mākslu apguvis pie fotomeistara Andreja Granta, un Emīla fotogrāfijas patlaban skatāmas izstādē bijušās rūpnīcas "Provodņik" telpās.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.