Skatot Siguldu Lieldienās, nejauši Pils ielā 8a pamanīju koši ģērbtu dāmu, kas rosījās bāra "Valhalla Lounge" terasē. Kā nu paiesi garām tik izteiksmīgai sievietei!

Reklāma

Iepazīstamies – Lamija, viņa pieaicina arī savu dzīvesbiedru Svenu, igauni. Izskatā gan vairāk atgādina skarbu vikingu. 

"Bāra nosaukums nozīmējot "Vikingu paradīze", tie vikingi, kas godam krīt karā, nonāk Valhallā, taču Siguldā gan nav jāmirst, lai izjustu vikingu paradīzi," smaidot noteic Lamija. 

Mati un auskari.

Nu izskatā – kā koša puķe! Garā, ziedu rakstiem rotātā platu bikšu kostīmā, tamborētā ņieburā, ultrazilās afrolokās, kuru pietamborēšana matiem esot ilgusi desmit stundas! Skatienu piesaista arī viņas koši krāsotie nadziņi, tetovējumi uz krūtīm, rokām, mugurdaļā... 

Līdzīgi bagātīgi tetovēts arī Svens, tikai viņu vēl vairāk rotā gredzeni uz katra pirksta. 

Gredzeni.

Lamija pēc specialitātes ir tūrisma gide, braucot ar grupām uz Tallinu, arī iepazinusi Svenu. Sākotnēji īrējuši dzīvokli Tallinā, nu jau trešo gadu saimnieko Siguldā savā alus bārā. 

"Ne vien mācām baudīt dzērienus, bet arī rīkojam dzejas pasākumus, ballītes – tāda iecerēta arī īpašniekiem ar suņiem..."

Nagu laka.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.