Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Reklāma

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globusa" desmitnieks.

Grāmatnīcu "Globuss" pārdotāko grāmatu spicē jau trešo nedēļu Daces Judinas jaunais romāns "Es tev piedodu" (izdevniecība "Latvijas Mediji"), kas apliecina lasītāju mīlestību pret Annu Elizabeti Bergu, Miku Kaķīti, Egonu Dambergu un ģenerāli Basu, kuru talanti un savstarpējās attiecības bagātina ik reizi rūpīgi savīto izmeklēšanas pavedienu. 

Dace Judina.

Kā jaunpienācēji sarakstā Maevas Haranas "Grieķu brīvdienas" (izdevniecība "Kontinents", tulkojusi Diana Breita). Kā jau sola romāna nosaukums - mazliet romantikas, viegluma, humora - vārdu sakot - laba izklaide garantēta! Ja par mazajiem lasītājiem, tad prieks redzēt, ka pārdotāko grāmatu sarakstā iekļuvusi somu autoru Sāras Kekeleinenas un Netas Lehtolas bilžu grāmata - "Princese, kas aizmuka no pasakas" (izdevniecība "Latvijas Mediji"). Ļoti mūsdienīga princese, kuru mulsina vecāku vēlme apsolīt meitas roku princim. Kāpēc gan? Roka taču ir noderīga viņai pašai! Un kā gan septiņi rūķīši, pieauguši vīrieši, paši netiek galā ar saviem saimnieciskajiem darbiem? Un var taču būt pūķis, kuram garšo kūkas? Vai princis, kuram labi der un patīk valkāt kristāla kurpītes? Princese apciemo vairākas populāras pasakas un dod iespēju lasītājiem iepazīt pasaules skaitāko pasaku varoņus.

Sāras Kekeleinenas grāmata bērniem “Princese, kas aizmuka no pasakas”.

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.