No 3. jūlija "Netflix" būs skatāms ceturtais pienesums franšīzē par Beverlihilsas policista Aksela Folija piedzīvojumiem, un galvenās lomas tajā nospēlējuši Edijs Mērfijs un Džozefs Gordons-Levits.

Reklāma

Franšīzes turpinājumu "Beverlihilsas policists: Aksels F" gaida ne viens vien, un nu ir skaidrs, ka 63 gadus vecais Edijs Mērfijs atgriezīsies lomā, kas viņam nodrošināja gan fanu pūļus, gan iespaidīgu papildinājumu bankas kontā. 1984. gada oriģināldarbs E. Mērfiju padarīja par starptautisku zvaigzni, un Aksela lomā viņš iejutās vēl divas reizes (1987. un 1994. gadā). Pērnruden, vaicāts, kā bija filmēties jaunākajā projektā, aktieris atzina, ka šoreiz bijis sarežģītāk – kā nekā trešo un ceturto filmu šķir trīsdesmit gadi, un Mērfijam jau sen kā nav divdesmit.

Aksels atgriežas Beverlihilsā, jo ir apdraudēta viņa meitas Džeinas dzīvība. Abu attiecības ir tālu no ideāla, taču viņi apvienojas ar Džeinas bijušo draugu un Aksela uzticamajiem cīņubiedriem, lai atklātu iespaidīga mēroga sazvērestību.

Džozefs Gordons-Levits atveidos detektīvu Bobiju Ebotu, filmā piedalīsies arī iepriekšējās filmās iepazītie Džadžs Reinholds, Džons Eštons, Pols Reizers un Bronsons Pinšo, un franšīzei pievienosies Teilūra Peidža un Kevins Bēkons. Savukārt trīs producentu vidū ir gan Edijs Mērfijs, gan Holivudas leģenda Džerijs Brukheimers.

Filmas "Beverlihilsas policists: Aksels F" ceļš līdz ekrānam izvērties ļoti ilgs, taču E. Mērfijs vienmēr zinājis, ka nevēlas, lai Aksela stāsts beidzās tik "šausmīgi", kāda bija trešā filma. Pirmās ziņas par to izskanēja jau 90. gadu vidū, taču tikai 2022. gada pavasarī režisora amatā apstiprināja austrāliešu komercreklāmu un TV režisoru Marku Molloju, kuram franšīzes ceturtā filma būs debija pilnmetrāžas kino.

TV3 8. jūnijā plkst. 14.30, "Doktors Dūlitls 2".

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.