Ķīnas Tautas republikas īpašajā administratīvajā reģionā Makau notiekošajā 5. Pasaules kausa izcīņā, 3. Eiropas kausa izcīņā un 1. Āzijas kausa izcīņā iekštelpu lidošanā, kas norisinājās no 16. līdz  22. aprīlim, Latvijas pārstāvis Toms Īvāns (31) izcīnīja Eiropas kausu un ieguva trešo vietu frīstaila jeb brīvās izvēles programmā Pasaules kausa izcīņā. 

2018. gadā Bahreinā notiekošajā Pasaules kausa izcīņā Toms Īvāns ieguva Pasaules kausu, 2022. gadā Pasaules kausa izcīņā Beļģijā Toms ierindojās trešajā vietā. 

"Trešajā vietā būt ir viegli. Mainoties paaudzēm un attīstoties tehnoloģijām, attīstās arī iekštelpu lidošana. Gados jaunāki lidotāji sastāda nopietnu konkurenci visiem. Attīstība ir bijusi unikāla pēdējos gados. Taču savu trešo vietu vērtēju ka mazu pilienu kopīgajā labās pieredzes jūrā, kas noteikti ir labs rezultāts," tā sportists.

Toms Īvāns izcīna Eiropas kausu un iegūst trešo vietu Pasaules kausa izcīna iekštelpu lidošanā (indoor skydiving).

Šogad Pasaules Kausa izcīņā piedalījās kopumā 212 atlēti, kas pārstāvēja 28 nācijas. 

Pasaules kauss notiek reizi divos gados. 

Šogad Pasaules kausa, Eiropas kausa un Āzijas kausa izcīņa norisinājās GoAirborne Macau vertikālā vēja tunelī, kas ir jaunradīts Latvijas uzņēmumā AERODIUM. 

Toms Īvāns izcīna Eiropas kausu un iegūst trešo vietu Pasaules kausa izcīna iekštelpu lidošanā (indoor skydiving).

Pateicoties AERODIUM jaunradītiem un patentētiem risinājumiem, tostarp aktīvam drošības sietam, dzesēšanas sistēmai un gaisa plūsmas izkliedes ģeometrijai, sacensības norisinājās augstākajā iespējamajā līmenī un daudzi Pasaules kausa izcīņas dalībnieki novērtēja AERODIUM veidoto tuneli kā izcilāko tuneli, kādā līdz šim ir nācies lidot. 

Aptauja

Par kuru tēmu LASI.LV vēlētos uzzināt un lasīt vēl vairāk?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.