Lai pastaiga mežā pārtaptu par izzinošu un jaunatklājumiem bagātu piedzīvojumu, AS "Latvijas valsts meži" (LVM) aicina apmeklēt kādu no saviem atpūtas objektiem.

Atrašanās vieta: Dumbri Ģibuļu pagasts Talsu novads. GPS: 57.21864, 22.24829


LVM atpūtas un tūrisma centrs Spāre ir vieta gleznainā Gulbju ezera krastā, divu kilometru attālumā no Usmas ezera, ar ērtām nakšņošanas iespējām. 


Atpūtnieku rīcībā ir laivu un ūdensvelosipēda noma, pirts un piknika vietas.

“Šogad, domājot par mūsu klientu vēlmēm, plānojam divas četrvietīgas viesu mājas pārveidot par piecvietīgām, bet divas sešvietīgās – par astoņvietīgām. Visas mājiņas ir labiekārtotas pilnvērtīgai atpūtai un uzņem viesus visu gadu. Viena no tām pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Piedāvājam arī telpas semināru, konferenču, nometņu vai nelielu svinību rīkošanai,” stāsta viesu mājas pārzine Nansija Grīnberga-Ivāne.


Teritorijā iekārtoras piknika vietas.

Atpūtnieku rīcībā ir laivu un ūdensvelosipēda noma, pirts un piknika vietas. 

Centra darbinieki labprāt izstāstīs par labākajām copes vietām ezerā. 

Apkārtne ir lieliski piemērota īsākiem un garākiem pārgājieniem, kā arī izbraucieniem ar velosipēdu. Pieejama velosipēdu noma. Ir labas ogu un sēņu vietas. Naktsmītne ir mājdzīvniekiem draudzīga.


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.