Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 7. decembra līdz 20 decembrim. Kādam šis laiks ienesīs dzirkstelīti attiecībās, kādam labāk paklusēt, bet kādu kāda kaislīgas emocijas.

Auns

Mēneša sākums var atnest jaunas iepazīšanās brīvajiem Auniem. Tiem, kas jau ir attiecībās, šis laiks ienesīs jaunas vēsmas, kas atsvaidzinās tās un ienesīs dzirkstelīti. Gan vajadzība pēc tuvības, gan pēc sava privāta laika var jūs burtiski plēst uz pusēm. Tas radīs nesapratni no partnera puses, jo izskatīsieties pēc ļoti kaprīzas personas. Jums palīdzēs spēja visu uztvert vieglāk un pozitīvos toņos.

Vērsis

Runāšana sudrabs, klusēšana zelts. Šo principu ievērosiet īpaši šajā laikā. Savukārt notikumi apkārt var reizēm likt aizrauties elpai un arī vārdu var fiziski trūkt, lai izpaustu savas emocijas. Jūs var pavadīt pēkšņas garastāvokļa maiņas, kas lielākās neērtības radīs pašiem. Esiet iecietīgi un pacietīgi un atcerieties par klusēšanu, tā palīdzēs izvairīties no nepatīkamām situācijām.

Dvīņi

Nozīmīgs laiks gan jums, gan jūsu mīļajiem vai svarīgajiem cilvēkiem. Kaut kas neatrisināts pagātnē var likt šķēršļus nonākt tur, kur vēlaties. Tas jūs aizkaitinās un izraisīs emociju vētru, taču atcerieties, ka tas neatrisina problēmu. Tāpēc vairāk enerģijas tērējiet tieši risinājumiem un neļaujieties emocijām. Īpašs laiks, lai paanalizētu visu notikušo šogad un izdarītu secinājumus.

Vēzis

Šis laiks jūs rosinās būt kopā ar ģimeni, mājīgā vidē un sirdssiltumā. Un kā vienmēr šis mēnesis nesīs arī lielākās rūpes un varbūt pat galvassāpes jums – sagatavot pārsteigumus uz svētkiem savējiem, izdomāt, ko celt galdā, un visbeidzot svētku noskaņu ieviešot sev visapkārt. Plānosiet visu līdz pat mazākajam sīkumam un, kā jau Vēžiem pienākas, pagatavosiet visu divtik vairāk, nekā varēs notiesāt.

Lauva

Šarmēsiet šomēnes daudzus, pat paši sevi. Šī gada Ziemassvētki solās būt vieni no visu laiku labākajiem, tamdēļ gatavojieties laikus. Esiet pozitīvi un radoši, unikāli un nepārspējami, kādiem jums piestāv būt. Sniedziet sev atpūtu un svētkus šajā mēnesī, tas vēl vairāk jūs uzlādēs ar enerģiju. Un neuztraucieties tik daudz par rītdienu, jums būs pietiekami laika arī nopietnām lietām vēlāk.

Jaunava

Tad, kad likās, viss ir sakārtots, pēkšņi nāk kas tāds, kas var satricināt šo mierīgo ikdienu. Kāda aizkavēšanās, neizdošanās, neizdarība citu dēļ, kas savukārt pamainīs jūsu ieplānoto. Dažas Jaunavas vēl pirms gadu mijas būs ieplānojušas pārvākšanos vai mājokļa remontu, kas, protams, ir jāpaspēj. Un arī spēj radīt pakausī elpojošu stresa sajūtu. Skaitiet līdz desmit un esiet mierīgi, šī ir tikai pacietības pārbaude.

Svari

Būsiet aizņemti darbos un vēlmē palielināt savu finansiālo labklājību. Tik ļoti, ka piekritīsiet vairākiem darbiem vai projektiem vienlaikus. Taču nesteidzieties sevi noslogot, jau mēneša otrā nedēļa var atnest priecīgas ziņas finanšu jautājumos. Būsiet aizņemti ikdienas aktivitātēs un tādējādi varat nepamanīt citu emocijas vai jūtas. Un neatsakiet komunikāciju, neatsvešinieties.

Skorpions

Būsiet savā stihijā un enerģijā, viss visapkārt notiks neticami intensīvi un ļoti košām emocijām. Brīžiem liksies, ka atrodaties kādā galvu reibinošā pasakā. Pievērsiet uzmanību savām finansēm – plānojiet pirkumus rūpīgi, kā arī rodiet jaunus ienākumu veidus. Jums būs lieli plāni nākotnei, tam, protams, būs nepieciešams arī labs finanšu atspaids.

Strēlnieks

Decembris jums izvērtīsies kā mēnesi gara ballīte. Lielisks laiks, lai pārvērtētu savu attieksmi pret dzīvi, to, kurp dodaties šobrīd un kur vēlaties nonākt. Parasti šādas domas mūs apmeklē gadumijā, jūs, Strēlnieki, ar tām sastapsieties jau laikus. Būsiet enerģiski un rosības pilni. Un tam visam papildu prieks un harmonija, ko radīs apkārt esošā svētku noskaņa gan ielās, gan veikalos, gan jūsu sirdīs.

Mežāzis

Visi apkārt būs kā bez prāta svētku dēļ, un liekas, tikai jūs stāvēsiet stabili uz zemes un visu apkārt notiekošo vērosiet ar mazu nesapratni. Taču, jau tuvojoties mēneša otrai pusei, arī jūs mazliet vairāk ļausieties apkārt valdošajam svētku jampadracim. Tāpat arī būsiet ļoti pieprasīti sabiedrībā un aicināti apmeklēt daudz dažādu pasākumu.

Ūdensvīrs

Daudz iedziļināsieties sevī, novērtēsiet privātumu, kad varēsiet pārdomāt notiekošo šogad. Un, lai arī parasti esat ļoti sabiedriski un runātīgi, decembrī, liekas, kāds jums šādu rakstura īpašību būs it kā atņēmis. Novērtējiet sev tuvos cilvēkus, tos, kas jums dārgi un svarīgi. Un pasakiet viņiem par to! Jau mēneša otrā puse var nest kādu pārsteigumu.

Zivis

Jūs noteikti neesat zodiaka ambiciozākie pārstāvji, kas tiecas pēc milzu bagātībām un labklājības. Jūsu dārgums ir emocijas, ielūkošanās dvēseles dziļumos, empātija. Taču šis mēnesis sāksies ar kādu grandiozu piedāvājumu karjeras vai profesionālajā jomā, kas nesīs tieši finansiālus panākumus. Padomājiet par to, kā parādāt un prezentējat sevi sabiedrībai, varbūt nepieciešamas kādas korekcijas.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.