Kā mūs, planētas Zeme iedzīvotājus, ietekmē Saules, Merkura, Veneras, Marsa, Plutona un Mēness attiecības ar dažādām horoskopu zīmēm?

22.XII Saule no zinātkārā un pamācīt mīlošā Strēlnieka pāries pie sīkstā Mežāža. Tas aktualizēs karjeras un darba jautājumus. Dabiskā veidā pievērsīsimies visam tam, kas mums šķiet ļoti svarīgs. Paaugstināsies atbildības sajūta un apņēmība sasniegt iecerēto. Daudz vieglāk spēsim disciplinēties un darīt to, kas jādara, nevis to, ko gribas.

No 20.I Saule ciemosies pie “it kā” nemīļā Ūdensvīra. Kāpēc nemīļā? Tādēļ, ka Ūdensvīra princips aicina izcelt kaut ko sev personīgi svarīgu, bet iet pretējā virzienā – izcelt to, kas kolektīvam, sabiedrības grupai, domubiedriem kā kopumam nāktu par labu. Labs laiks, lai veidotu apvienības, atrastu ieinteresētos tavos nākotnes plānos.

Merkurs ir Mežāža zīmē un aicina būt ļoti praktiskiem un konstruktīviem – runāt par lietu un ar tiem cilvēkiem, kas var palīdzēt sasniegt iecerēto.

13.XII–2.I Merkurs retrogrāds. Gaidāma ļoti smagnēju ietekmējošo faktoru apzināšanās, kuri var ienest korekcijas mūsu plānos un mērķos. Rezultātu vārdā ļoti daudz kas var tikt atmests kā nelietderīgs. Tiesa, daudz vieglākas un filozofiskākas notis būs 23.XII–14.I, kamēr Merkurs atkal būs Strēlniekā, un gluži debesīs ierakstīts, ka svētku laiks būs, lai dalītos, priecātos un vienkārši atpūstos no nopietnajiem jautājumiem.

Venera no 4.XII atradīsies sev nemīļajā Skorpiona zīmē, kura tās sievišķīgo gaumi, vērtības un izvēles iegriezīs ļoti asās un pat provocējošās nokrāsās. Var aktualizēties Veneras negatīvās īpašības – greizsirdība, sāncensība, skaudība, nespēja savaldīt savas iegribas un mirkļa impulsus, asa bezkompromisa attieksme vai iekrišana sevis žēlošanā.

29.XII Venera būs Strēlniekā un labprāt dosies meklēt piedzīvojumus, gūt jaunus iespaidus, zināšanas vai pieredzes. Gaume kļūs gaišāka, internacionālāka, labprāt būsim aktīvā kustībā. Var rasties vēlme doties ceļojumā vai jebkādā citā veidā nomainīt vidi.

No 23.I (Venera Mežāzī) būsim gatavas uzvilkt darba kostīmu un īpaši piedomāt pie etiķetes. Vēlmes būs praktiskas un adekvātas, savas vajadzības spēsim salīdzinoši labi kontrolēt.

Kamēr Marss dzīvosies pa Strēlnieka zīmi, tas būs gana optimistisks un uz nākotni orientēts. Labprāt mācīsies un bagātināsies ar jaunu pieredzi, ceļos un arī dalīsies savās zināšanās. Piemitīs stratēģiska pieeja visam, kam ķersimies klāt.

No 4.I Marss pāries Mežāža zīmē, kur jutīsies ļoti liels un varens. No šā brīža enerģijas būs gana daudz, lai paveiktu faktiski jebko, būsim gatavi pārslēgties uz partizāna režīmu, ja vien tas sola sasniegt vēlamo rezultātu. Stipra mērķtiecība un griba. Vēlamas regulāras fiziskās aktivitātes iekšējā tonusa balansam.

Plutons ir dziļo zemapziņas dzīļu aizbildnis un lielo transformāciju nesējs. Tas vienā vietā mēdz mīņāties aptuveni divus gadus, kas ir gana ilgi, lai viņa nestās pārmaiņas atrastu veidu realizēties mums pietiekami humānā veidā. Nu jau gadu tas dzīvojas pa Mežāža zīmes pēdējiem grādiem, nesot visdziļākās izmaiņas gan sabiedriskajās struktūrās un varas iestādēs, gan viscietākajās mūsu iekšējās pārliecībās, kuras padara mūsu dzīvi smagāku un mazāku, nekā tā varētu būt. No 21.I Plutons jau atkal uz vairākiem mēnešiem pabāzīs degunu ārā no Mežāža paskatīties, ko labu var pārveidot apvienībās, grupās un kopienās, kas iestājas par augstām cilvēciskām vērtībām.

Dienas startam:*

12.–23.I

Dienas uz pauzes:

13.XII–2.I 2024.

Spriedzes dienas:

10., 26.–28.XII, 2., 11., 16., 23.–26.I

Mēness

  • 13.XII Jaunmēness Strēlnieka zīmē

Priekšplānā izvirzīs tēmas, kas vērstas uz attīstību, sajūtu, ka kļūstam gudrāki, talantīgāki un gaišāki. Tomēr viss būs ar nopietnu atskatīšanos pagātnē. Atkārtots mēģinājums realizēt to, kas līdz galam neizdevās 25.XI–13.XII.

  • 27.XII Pilnmēness Vēža zīmē

Emociju dziļums var palīdzēt aizsniegties līdz slāņiem, kurus apzinoties mēs varētu noslēgt pagātnes traumas un koriģēt savu dzīves ceļu kopumā. Ir norādes uz iespēju koriģēt profesionālo dzīves ceļu, t. sk. attiecības ar naudu.

  • 11.I Jaunmēness Mežāža zīmē

Oho, gribas iesaukties par šā Jaunmēness jaudu! Ar šo brīdi vari aktivizēt visus lielākos 2024. gada sapņus un mērķus. Karmisks pagrieziens. Milzīgas pārmaiņas. Atvadīšanās no aizvainojuma radītās bezspēcības sajūtas. Milzīgas iespējas!

  • 25.I Pilnmēness Lauvas zīmē

Kā apvienot kolektīvās in tereses ar individuālajām, jaunās ieceres ar jau esošajiem pienākumiem un darbiem? Jaunmēness iznestās tēmas turpināsies, mudinot rast veselīgu balansu savos radošajos centienos.

* Jaunus darbus un projektus būtu vēlams sākt, kad Mēness augošā fāzē – tas saskaņā ar senām tradīcijām. Taču klasiskās astroloģijas principi veic savas korekcijas. Ja dienā daudz pozitīvu planētu aspektu, tad Mēness dienu vai fāzi var arī neņemt vērā.

PAR ŽURNĀLU "SPĪGANA"

"Spīgana" ir vienīgais ezoteriskas ievirzes žurnāls Latvijā, ko veido nevis žurnālisti, bet nozares praktiķi, daloties ar savām zināšanām, pieredzi un dzīvē pārbaudītiem ieteikumiem. Kopš iznākšanas sākuma (2020. gada februāra) "Spīgana" iepazīstina ar dažādām ezoterikas nozarēm – alternatīvās veselības praksēm, senajām zināšanām un šajā gadsimtā izveidotām sistēmām, kas rūpējas par cilvēka fizisko un garīgo veselumu, sava potenciāla un dvēseles uzdevuma apjautu.

Abonē žurnālu šeit.

"Spīgana".