Kā fiksēta ūdens zīme Skorpions ir apveltīts ar dziļu intuīciju, spēku un noslēpumainību. Skorpions ir tikpat spītīgs kā Vērsis (zeme), kā arī Ūdensvīrs (gaiss) un Lauva (uguns), taču ir arī stabils un uz sasniegumiem orientēts. Skorpions, ar kuru šo zodiaka zīmi simbolizē, perfekti raksturo šos cilvēkus.

Dzīvē jūs varat satikt trīs tipu Skorpionus. 

Spiegs – "Skorpions nekad neaizmirst". Šāda veida Skorpions precīzi zina, kā novirzīt jebkādu uzmanību no sevis uz citiem. Viņš visu vienmēr pārbaudīs kaut 100 reizes. Šis Skorpions vienmēr it kā tur pierakstu mapi par ikvienu cilvēku, ko tas dzīvē kādreiz ir saticis, un pavada aukstu, caururbjošu skatienu, kas var sastingt uz ilgu laiku. Lai viņš izkļūtu no savas čaulas, vajadzīga neliela, reizēm ilga pacietība. Jūsu draudzība, visticamāk, sāksies ar to, ka viņš par jums zinās apmēram piecas reizes vairāk nekā jūs par viņu, taču viņš to patiešām novērtēs, ja jūs paliksiet pie viņa. 

Partneris un līdzgaitnieks it visā – viņš ir atvērtāks un labprātāk dalās domās, emocijās, ja vien jūs esat ar mieru darīt to pašu. Un viņš vēlas kopā ar jums pavadīt gandrīz visu savu brīvo laiku. Skorpiona intensīvā lojalitāte bieži tiek ignorēta, taču, kad to pamanīsiet, jūs atklāsiet, ka tā ir nesatricināma. Tomēr nekļūdieties, šis Skorpions vēl joprojām zinās un izjutīs, ja kaut ko slēpsiet. Sarunājoties ar šādu Skorpionu, jūs varat justies kā daļa no kāda īpaša elites kluba. Šāda veida Skorpionam noteikti ir potenciāls būt jūsu lieliskākajam draugam pasaulē, tikai uzmanieties, lai jūsu divu cilvēku tīkls nekļūtu par vienīgo jūsu pasauli.

Transformētājs – lai arī šāda veida Skorpions ārēji žēlojas par pārmaiņām, jaunām idejām, iekšēji viņš jau gatavojas visam, saviļņojoties jau no domas par iespēju mācīties pielāgoties jaunam lietu stāvoklim. Šis ir tendences noteicošais, sīkumus un detaļas mīlošais un risku uzņemošais Skorpions. Šim Skorpionu tipam patīk skatīties uz nākotni aiz horizonta, lai zinātu, kas tuvojas un kā viņš tajā varētu iekļauties. Šo Skorpionu var būt grūti iepazīt, jo šķiet, ka viņš vienmēr ir kustībā, svārstās no vienas intereses uz citu. Šis Skorpions tāpat ir ārkārtīgi lojāls. Parādiet viņam, ka jums viņš rūp neatkarīgi no gadalaika, un viņš zinās, ka esat īsts draugs.

Zīmes raksturojums

Ūdens zīme ir saistīta ar vajadzību meklēt spēku un izstarot sajūtu intensitāti, godbijību pret vecākajiem un ģimeni kopumā, gatavību peldēt emociju dziļumā un neatlaidību, ko gandrīz jebkurai citai zīmei ir grūti atspoguļot. Šīs iezīmes ir saistītas ar Skorpiona valdošajām planētām – Marsu, kas ir darbības, seksa, spēka un drosmes planēta, un Plutonu, kas ir transformācijas, pazemes, dzīvības, nāves un atdzimšanas planēta.

Skorpions.

Tipisks Skorpions ir ļoti kaislīgs, seksuāls un dziļš. Viņš meklēs kādu, ar kuru kopā izpētīt jaunas teritorijas, – partneri, ar kuru varētu ceļot uz attālākām zemēm un iepazīt tās dziļāk. Raksturīgās Skorpiona īpašības – viņi ir ārkārtīgi privātīpašnieciski un ļoti sargā savu privātumu, pat reizēm mēdz būt slepeni attiecībā uz tēmām, kuras viņi uzskata par sirdij tuvām un mīļām. Skorpions bieži ir ieslēgts savā uzskatu sistēmā. Skorpions mēdz būt apmierināts arī ar dzīves un nāves tumšāko pusi, viņš spēj brist lielās emocijās un dziļi psiholoģijā.

Skorpiona atslēgfrāze ir "es alkstu".

Dažkārt Skorpions var ļauties neveselīgai aizrautībai, apsēstībai un pat paranojai. Viņš spēj izprast dzīves dziļumu, tāpēc viņam var būt tendence saskatīt jebkuras situācijas ēnas puses, izraisot pesimismu. Galvenais, lai viņš līdzsvaro savas intensīvi izjustās emocijas un dzīvo ar veselīgu pragmatisma devu.

Skorpiona personības iezīmes: kaislīgs, kontrolējošs, nepielūdzams, ja kaut kas ir prātā, mērķtiecīgs, bieži iekarsis par kaut ko, stratēģisks, ziņkārīgs, noslēpumains, lojāls, bet var būt arī atriebīgs, ja viņa lojalitāti izmanto.

Skorpionam patīk pavadīt laiku klusumā, viņš bieži ir lielisks terapeits, astrologs, taro lasītājs vai vispārīgs dzīves ceļvedis. Tāpat jebkura profesija, kurai nepieciešama padziļināta izpēte vai analīze, labi der Skorpiona zodiaka zīmei. Finanšu konsultants ir vēl viena profesionāla izvēle, ko varētu izvēlēties Skorpions. Skorpionam patīk rakt dziļi, viņš spēj ilgstoši koncentrēties uz vienu uzdevumu vai tēmu.

Skorpions arī parasti ir vairāk ieinteresēts ilgtermiņa partnerattiecībās, nevis ātrās, nejaušās un viegli gaistošās. Viņam parasti ir ērtāk izjust savas jūtas, nekā tās izteikt. Ja jums ir jaunas attiecības ar Skorpiona partneri, jums, iespējams, būs diezgan bieži jājautā, kā viņam klājas un ko viņš domā. Taču ar laiku Skorpions pamazām atklāsies un jūs sāksiet viņu saprast.

Skorpiona saderīgās zīmes: parasti Skorpiona draudzībai un romantiskām attiecībām saderīgākās zīmes ir ūdens zīmes (Vēzis, citi Skorpioni un Zivis), jo tās runā vienā emocionālajā valodā, un zemes zīmes (Jaunava, Vērsis, Mežāzis), viņi novērtē par savu stabilitāti un pamatotību.

Skorpiona nesavienojamas zīmes: gaisa zīmes (Dvīņi, Ūdensvīrs, Svari) mēdz būt pārāk vieglas īpaši intensīvam Skorpionam, savukārt uguns zīmes (Auns, Strēlnieks, Lauva) var dot seksuālo ķīmiju, bet ne lielu ilgtermiņa potenciālu. 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.