Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 2. līdz 8. oktobrim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns

Pārlieka vēlēšanās gūt atzinību un piekrišanu var novest pie gluži pretējiem rezultātiem. Labāk ļaut, lai runā darbi.

Vērsis

Šonedēļ viņš ir nedaudz paslinks un planētas arī sekmē pakļaušanos iegribām. Darbu pabeigšanu var traucēt pārlieks perfekcionisms.

Dvīņi

Viņiem lieli plāni, tomēr iespējams, ka tālāk par runāšanu viņi šonedēļ nebūs tikuši. Var traucēt arī pārlieka pieķeršanās pagātnei.

Vēzis

Veiksmīga nedēļa, lai darītu un apdarītu kārtējos darbus, tomēr sākt ko jaunu, lielu un nopietnu šonedēļ varētu būt grūtības.

Lauva

Daudz jaunu iespaidu, pazīšanos un nodomu. Lai tos īstenotu, vajadzētu izvairīties no pēkšņiem emociju diktētiem lēmumiem.

Jaunava

Viņa grib beidzot ievest kārtību un sakārtot visu pa plauktiņiem, taču var traucēt pretošanās pārmaiņām.

Svari

Daudz jaunu ideju, dažas no tām var ietekmēt dzīvi ilgtermiņā. Īstenot tās palīdzēs izpratne par apkārt notiekošo.

Skorpions

Viņš vēlas panākt savu par katru cenu un nežēlo spēkus. Var gadīties, ka palīdzēs spēja pārliecināt par savas rīcības pareizumu.

Strēlnieks

Pavisam mierīga nedēļa un planētas piedāvā iespēju to pavadīt gan filozofiskās pārdomās, gan nedaudz pasvinot dzīvi.

Mežāzis

Grūta nedēļa, var gadīties cīnīties par savu vietu zem saules. Palīdzēs spēja rīkoties, izprotot notiekošā dziļākās cēloņsakarības.

Ūdensvīrs

Viņš ir ideālists un vēlas, lai viss notiktu saskaņā ar viņa ideāliem. Panākt to nebūs viegli, un tas radīs nervozitāti.

Zivis

Ja viņas nodosies pārdomām, šī nedēļa var izrādīties atziņām bagāta. Ja darbosies praktiski, palīdzēs intuīcija.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.