Ko tev sola zvaigznes? Prognoze nedēļai. Horoskopi no 2. līdz 8. oktobrim. Kādam nedēļa būs spraiga, bet kādam saspringta.

Auns. Pirmdiena labvēlīga masāžām, sevis palutināšanai. Otrdien svarīgi atbilst reālajām dzīves prasībām un darīt savu darāmo, nevis remdēties šaubās un pašpārmetumos. Trešdiena – komunikācijai, mijiedarbībai ar citiem.

Vērsis. Pirmdiena – mūzikas vai mākslas baudīšanai. Trešdiena – risinājumu meklēšanai praktiskām problēmām, apzinies savu vērtību. Nedēļas vidus – lai atmestu lieko, atteiktos no neauglīgiem pienākumiem.

Dvīņi. Pirmdien izklaidība, iespējama pienākumu ignorēšana. Harmoniskākā diena – trešdiena, lai darītu to, kas pašam patīk. Saspringtākā – piektdiena. Sestdiena – mājokļa apsaimniekošanai. Svētdiena – svinīgiem pasākumiem.

Vēzis. Pirmdiena – lai vienotos, jābūt konkrētam. Otrdiena, trešdiena labvēlīga darbam ar informāciju, literatūras studēšanai. Nedēļas otrajā pusē – aktuālas rūpes un darbs pie mājām. Emocionāli saspringtākā – piektdiena.

Lauva. Pirmdiena – tikai praktiskiem, iepriekš plānotiem pirkumiem. Nedēļas sākumā vēlama piesardzība naudas darījumos. Nedēļas otrā puse – lai pievērstos kādām mācībām, lai pārskatītu saistības ar radiniekiem, tuvo vidi.

Jaunava. Nedēļas sākums – svarīgāka aizrautība nekā citu cilvēku viedoklis vai nosodījums. Apzinies savas vajadzības un savu vērtību. Aizstāvi sevi, bet nedari to agresīvi. Aktuāli peļņas jautājumi, izvērtējot riskus.

Svari. Pirmdiena – sapņaina, iespējama izklaidība. Nedēļas otrā puse var iezīmēties ar kādu pārmaiņu sākumu, atsakies no nevajadzīgām darbībām, ieradumiem, pievēršoties efektīvākiem risinājumiem. Svētdiena – sabiedriskiem pasākumiem.

Skorpions. Sācies enerģētiski vājāks periods, ikdienā ieplāno vairāk atpūtas. Nedēļas vidus/otrā puse – neskatoties uz iekšēju nedrošību, nepieciešams atmest iekšējās bailes, pievēršoties ikdienišķajai, praktiskajai pusei, veselības jautājumiem.

Strēlnieks. Aktuāli pārdomāt savus ilgtermiņa plānus un mērķus, vai tie saskan ar šī brīža patiesajām vēlmēm. Var būt nepieciešams atrisināt kādus pagātnē neatrisinātus jautājumus ar draugiem, komandas vai kādas grupas ietvaros.

Mežāzis. Pirmdiena – mākslas, kultūras baudīšanai. Trešdiena – ikdienišķu pienākumu veikšanai. Šonedēļ var būt aktuāli apdomāt karjeras virzības jautājumus vai attiecības ar priekšniecību. Iepriekšējās kļūdas var atsaukties uz reputāciju.

Ūdensvīrs. Trešdiena – veiksmīga. Labi pievērsties interesējošo jautājumu pētīšanai, nodarbēm, kas rada gandarījumu. Labs laiks, lai atteiktos no novecojušiem uzskatiem, nestrīdies pārliecības vārdā.

Zivis. Var rasties nepieciešamība sevi apliecināt kopīgo finanšu vai kopīgo resursu jautājumos. Tas var ietvert diskusijas par parādiem, aizdevumiem, mantojumu vai finanšu partnerattiecībām. Piesardzīgi attiecībā uz cīņu par varu intīmās attiecībās.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.