"Esmu dāma labākajos gados, pēc horoskopa – Dvīnis, patīk prezentācijas, fotografēšana un ceļošana, īpaši ar kuģi," tik īsi un konkrēti ar sevi iepazīstina Ingrīda Punka.

Viņu biju ievērojis jau agrāk vairākos preses pasākumos, taču īpaši palika atmiņā šī gada Dziesmu un deju svētku gājiens – tajā Ingrīda bija kopā ar Mežotnes kori, kurā agrāk dziedājusi. Viņa gāja lepni – ar paceltu skatienu, kroni galvā! 

"Manos gados jāģērbjas tā, lai neskatās uz seju, bet vairāk pievērš uzmanību tērpam," tā Ingrīda Punka.

Svarīgi cienīt sevi, būt pašapzinīgam jebkurā mūža gadalaikā. 

"Manos gados jāģērbjas tā, lai neskatās uz seju, bet vairāk pievērš uzmanību tērpam. Mati arī vairs nav tik kupli kā agrāk, tāpēc valkāju cepurītes – man to ir tuvu simtam. 

Apģērbu mēdzu kombinēt, nekad nevelku ko apstieptu, no tā jau slaidāka nekļūsi, tāpēc savas aprises cenšos noslēpt ar izteiksmīgiem tērpiem, tos kombinējot, piemēram, svārki ar tillu plus pončo..." 

Viņa esot iecienījusi Lilitas Pavāres apģērbu veikaliņu Rīgā, Bruņinieku ielā 51, kur plaša tērpu izvēle. 

Tā kā Ingrīda bieži kuģo, ir kruīzu kluba biedre, tad viņa iegādājusies arī jūras tēmai atbilstošus tērpus, piemēram, balti zilu kleitu ar cepurīti. 

Somiņa.

Viņai prieku rada arī rotas, no jaunākā pirkuma – sudraba rokassprādze, iegādāta Lietuvā, Pakrojas muižā.

Rokassprādze.

 Savukārt auskarus Ingrīda esot nopirkusi tepat, mūsu Brīvdabas muzeja gadatirgū.

Auskari.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.