Armanda Jaševa pamatdarbs saistīts ar apdrošināšanas produktu attīstīšanu, lai līzinga ņēmējiem ir pieejami mūsdienu dzīves apstākļiem piemēroti risinājumi.

"Esmu par bezatkritumu dzīves stilu un zaļo domāšanu. Apģērbs ne vien veido stilu, bet arī ar laiku piesārņo dabu, tāpēc iegādājos drēbes, kas kalpo ilgāk, un atzīstu tā dēvēto kapsulas garderobes jēdzienu, kas modes pasaulē ieviests 1970. gadā. 

Tās pamatnoteikums – katrs apģērba gabals ir jāapvieno ar pārējiem, piemēram, pēc auduma faktūras, toņa, krāsas, stila... 

Tiem jābūt tādiem, lai viegli varētu kombinēt savā starpā. Lai mazāk būtu vienas sezonas pirkumu. Galvenokārt izmantoju apģērbus bez redzamām zīmolu apdrukām, esmu iecienījis astoņas pamatkrāsas," klāsta Armands. 

Tā kā viņam aizraušanās bieži liek doties uz ārzemēm, tad tur Armands izraugās aksesuārus un daļu no apģērba.

"Braucot uz ārzemēm, cenšos uzvilkt Latvijas dizaineru, piemēram, Elitas Patmalnieces, Arta Štamgūta, One Wolf veidotos apģērbus, lai izceltu mūsu māk- slinieku veikumu." Armands rāda cepuri ar spalvu, ko atvedis no Meksikas, lietusmēteli ar ziedu rakstu, kas dizainēts Grieķijā, gredzenu uzgriezni – no Itālijas... 

Armandam patīk festivālu filmas, operas, privātās kostīmballītes, kolekcionē krājkasītes, daudz ceļo ar velosipēdu, fotografē – viņa darbi skatāmi izstādē "Čiekurkalna stāsti", kur Armands iedvesmojies no pasaulslavenā ielu mākslinieka Banksy un izmantojis atpazīstamus viņa grafiti, tā emocionāli aktualizējot Rīgas apkaimes vēstures notikumus.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.