Rīgā, Ģertrūdes ielā, iepazinos ar vizuāli izteiksmīgu dāmu, vārdā Helēna (60), kura nodarbojas ar Burmas šķirnes kaķu profesionālu audzēšanu.

Reklāma
Helēna.

"Mana kaķu audzētava reģistrēta jau pirms divpadsmit gadiem, un Burmas šķirnes kaķi ir ļoti iecienīti, bieži ar tiem piedalos starptautiskās izstādēs, tuvākajā laikā paredzēts būt Polijā, Varšavā, kā arī Igaunijas kaķu izstādē." Ja runa ir par modi, Helēna atklāj, ka ikdienā iecienījusi klasisko apģērbu, taču ceļojumos, pārbraucienos ērtāks ir sportiskais stils.

Ceļojumos, pārbraucienos ērtāks ir sportiskais stils.

"Mēdzu valkāt džinsu kostīmus, patlaban modē ir platie džinsi, pirms dažiem gadiem biju nopirkusi šo zīmola "Adidas" kostīmu, un tagad tas ir tieši laikā! Mobilitātei – ļoti ērts, turklāt arī modē aktuāls ar savu retro jeb vintāžas stilu, kas atgādina 70., 80. un 90. gadu laiku." 

Džinsu kostīms izrakstīts ar iedvesmojošiem uzrakstiem.

Džinsu kostīms izrakstīts ar iedvesmojošiem uzrakstiem, jakas mugurpusē – ķēdītē savērti mīļpriekšmetiņi, tostarp kaķa figūra. Iepriecina, ka dāma savos cienījamos gados spēj būt tik laikmetīgi dinamiska, ar jaunības eliksīru.

Džinsu jakas mugurpusē – ķēdītē savērti mīļpriekšmetiņi, tostarp kaķa figūra.

Aptauja

Kā jauniešiem vislabāk būtu iepazīt Eiropas vērtības?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.