Sniegotajā Esplanādē ievēroju šo apģērbā izteiksmīgo dāmu ar korgiju. Kā lai viņu neuzrunā – Laura Fridrihsone-Murāne ar savu uzticamo sargu Čīzburgeru.

Viņa ir bakalaure datorzinātnē, beigusi Latvijas Universitāti, savukārt Dānijā studējusi bioinformātiku un patlaban strādā par informācijas arhitekti apdrošināšanas kompānijā "IF". 

Komunikabla, atsaucīga un sirsnīga sarunas biedre, atklāj, ka izstrādes stadijā esot viņas apģērbu zīmols "Loraline" – dāmu kleitas gan darbam kabinetā, gan svinīgiem gadījumiem. Priekšstatu par tām varot gūt tiešsaistes sociālajos tīklos "Instagram" un "Tik Tok". 

Laura Fridrihsone-Murāne ar Čīzburgeru.

Manu uzmanību piesaistīja arī Lauras skujiņraksta mētelis, šūts no vilnas auduma, un tam krāsā pieskaņotās sporta zīmola "Converse" pusbiezās kokvilnas bikses, metāliskā josta un arī adītā cepure ar uzrakstu "Red Bulls". 

"Esmu iecienījusi sportisku dzīvesveidu, atkarībā no sezonas spēlēju vai nu volejbolu, vai snovbordu, slēpoju... Cepuri ar ASV basketbola komandas logo aizņēmos no vīra." 

Laura ir enerģiska arī mūzikas jomā – spēlējusi saksofonu jauniešu pūtēju orķestrī "Auseklītis", kokli – ansamblī "Spārīte"... Prot spēlēt arī klarneti, apgūst pašmācībā klavierspēli. 

Apģērbā viņai ir trīs galvenie nosacījumi: kvalitāte, sievišķīgums un ērtums.

Josta.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.