Traģisks negadījums piektdienas, 8. decembra, rītā noticis uz Ventspils šosejas, kurā "Ecolines" pasažieru autobuss saskrējies ar smago kravas automašīnu, vēsta aculiecinieku publicētais video vietnē "sadursme.lv". Cietuši seši cilvēki.

Valsts policijā informēja, ka informācija par ceļa negadījumu saņemta plkst.8.30. Pēc sākotnējās informācijas, maršruta autobuss ietriecies kravas transportlīdzeklī, kas bija apstājies ceļa malā.

Negadījumā traumas guva seši cilvēki - kravas transportlīdzekļa vadītājs un autobusa pasažieri, kuri ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē.

Savukārt SIA "Norma-A", kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu "Ecolines", pārstāvji aģentūrai LETA norādīja, ka pašlaik notiek avārijas apstākļu noskaidrošana, kas, izvērtējot visus datus, tiks pabeigta dažu darba dienu laikā, papildinot, ka tad "Ecolines" varēs lemt par pārējo, ieskaitot iespējamajām kompensācijām cietušajiem.

Policija noskaidro ceļu satiksmes negadījuma iemeslus.

Sākotnēji avārijas vietā bija apgrūtināta satiksme, bet vēlāk tā pilnībā atjaunota.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.