Pirmo reizi pēc šķiršanās no Līsas Bonē Džeisons Momoa apstiprinājis, ka ir jaunās attiecībās.

Reklāma

Ar austrālieti Simoni Džeidu Makinoni Džeisons Momoa iepazinās, 1999. gadā filmējoties "Pludmales patruļā", un pēc sešu gadu kopā būšanas pāris saderinājās. Taču pēc tam, kad Momoa iepazinās ar aktrisi Līsu Bonē, viņi saderināšanos atsauca, savukārt Momoa un Bonē kāzas svinēja 2007. gada rudenī. Šajā laulībā piedzima divi bērni, un Momoa izveidoja lieliskas attiecības ar sievas pirmajā laulībā dzimušo Zoju Kravicu, kuras tēvs ir dziedātājs Lenijs Kravics. Taču 2022. gada janvāris nāca ar ziņu, ka pāris pašķīries, un šogad šo laulību šķīra. Īsu brīdi viņa draudzene bija Elīza Gonzalesa – dziedātāja un aktrise, kura nospēlēja liktenīgo sievieti Gaja Ričija komēdijā "Nedžentlmeniskas darbības ministrija".

Kā daudzas slavenības, arī Džeisons Momoa savas privātās dzīves jaunumus paziņoja, izmantodams "Instagram" – viņš publiskojis vairākas foto­grāfijas no nesenā ceļojuma uz Japānu, kurā bija kopā ar puertorikāņu aktrisi Adriju Arhonu. Ar šīm fotogrāfijām savā kontā dalījās arī Arhona, turklāt dažām bildēm viņa pievienoja sarkanas sirsniņas. Interesanti, ka aktieri kopā filmējušies "Netflix" trillerī "Jaukā meitene" (2021), un Arhona toreiz atveidoja Momoas varoņa sievu.

To, ka abi ir attiecībās, acīgākie saprata jau maija sākumā, kad Džeisons Momoa apmeklēja Lielbritāniju, lai būtu viena no Beisingstoukas "Comic Con" zvaigznēm, un kādā intervijā viņš atzinās, ka jau kādu laiku nav viens.

Adrijas Arhonas tēvs ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem Latīņamerikas mūziķiem Rikardo Arhona, kurš pārdevis vairāk nekā 80 miljonus ierakstu un saņēmis arī "Grammy" balvu, un viņa jau nospēlējusi dažādas lomas gan kino, gan televīzijā. Interesanti, ka viena no nesenākajām filmām ar viņas piedalīšanos ir "Mirkšķini divreiz", kas vēl gaida savu pirmizrādi. Tās režisore ir debitante Zoja Kravica, un galvenās lomas nospēlējuši Čeinigs Teitams, Kristiāns Sleiters, Naomi Akija, Heilijs Džoels Osments, Kails Maklahlans un Džīna Deivisa. Arī Arhonai ir vērā ņemama attiecību pieredze – 2019. gadā viņa apprecējās ar juristu Edgardo Kanalesu, taču 2023. gadā pāris pašķīrās.

TV3 9. jūnijā plkst. 20.25, "Akvamens"

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.