Detektīvseriāla "Nāve paradīzē" turpinājums "Viņpus paradīzei" tapis, pateicoties Krisa Māršala atveidotajam varonim.

Francijas un Lielbritānijas kopražojuma seriāla "Nāve paradīzē" pirmizrāde notika 2011. gada 25. oktobrī. Kriss Māršals tā komandai pievienojās pēc trīs gadiem, taču vēl pēc trīs gadiem nodeva stafeti Ardālam O`Henlonam. Nu K. Māršals ir atgriezies filmēšanas laukumā, taču nevis Senmerī salā Karībās, bet Hamfrija Gudmena mīļotās Martas Loidas dzimtajā pilsētā Šiptonebotā Lielbritānijā un sāk strādāt vietējā policijas iecirknī. Sapnis par mierīgu dzīvi izgaist, jo pilsētā notiek arī tādi notikumi, par kuriem skaidrais saprāts ir vairāk nekā skeptisks, piemēram, aizdomās par slepkavību tiek turēta pirms 400 gadiem sadedzināta ragana...

Izpildproducents Tonijs Džordans atklāja, ka 

Krisa personība un talants bija noteicošie faktori, lai pieņemtu lēmumu par jauna seriāla veidošanu, jo "lieliskiem aktieriem ir kas kopīgs – lai kāds arī būtu stāsts, jūs vēlaties atrasties ar viņiem vienā istabā. 

Ja viņi – ekrānā – atrodas bārā, jūs vēlaties būt bārā un, ja viņi sarunājas, jūs vēlaties piedalīties šajā sarunā."

Arī izpildproducents Tims Kejs velta labus vārdus Krisa Māršala aktierspēlei. Kad Hamfrijs pametis Senmerī, filmēšanas komanda zinājusi, ka nevēlas no viņa atsacīties, un "kad aktierkomandai pievienojās Sallija Bretone (Martas atveidotāja), mēs nevarējām neredzēt, cik pārsteidzoša ir abu ķīmija". Turklāt abi aktieri savas karjeras laikā vairākkārt sastrādājušies, un “mēs vienkārši zinājām, ka ar viņiem abiem varētu radīt ko īpašu".

LTV1 10. novembrī plkst. 21.45 "Viņpus paradīzei".

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.