Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā latviešu dramaturģes Rasas Bugavičutes – Pēces un aktiera Sanda Pēča grāmatu bērniem "Puksītis".

Ezītis Puksītis dzīvo Melleņu ieplakā kopā ar mammu un tēti. Viņam ir draugi, klasesbiedri un kaimiņi, ar kuriem kopā gatavoties Ziemassvētkiem. Tā Puksītim rodas daži jautājumi par piparkūkām, karstā dzēriena recepte, svētku dekorācijas un jaunas zināšanas par sirsnīgo kopā būšanas lietu.

"Puksītis jau zina, ka Ziemassvētki nav par dāvanām, bet gan par visu labo kopā būšanu, un tomēr ir kaut kā ārkārtīgi forši un jauki domāt, ka tu varētu pārsteigt tos, kas tev ir īpaši mīļi. Tāpēc ežulis šogad ir izlēmis sagādāt visiem dāvanas".

Rasas Bugavičutes-Pēces un Sanda Pēča grāmata bērniem “Puksītis”.

Grāmatas māksliniece Liene Vilmane.

Rasa Bugavičute-Pēce ir pierādījusi sevi kā atzītu un talantīgu dramaturģi, mākslinieci, rakstnieci un dziesmu tekstu autori. Viņas rakstu darbos vienmēr atspoguļojas talants veidot stāstu, kāpināt sižetu un aizraut lasītāju – arī ar sociāli asām tēmām. Rasas darbi tiek iestudēti vadošajos Latvijas teātros, uzņemti kino un iedzīvināti masu pasākumos. Saņēmusi vairākus apbalvojumus, tai skaitā Liepājas Kultūras balvu, Starptautisko Jāņa Baltvilka balvu, "Spēlmaņu nakts" balvas un citas.

Sandis Pēcis ir Liepājas teātra aktieris, Puksīša (visu tēlu, kas nav mazsvarīgi) radiobalss, kā arī filmējies vairākās spēlfilmās un seriālos, piemēram, "Dvēseļu putenis", “"Enģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums", "Svešā seja" (seriāls). Viņš ir viens no t.s. Klaipēdas kursa absolventiem, saņēmis "Spēlmaņu nakts" balvu kā Jaunais skatuves mākslinieks 2011./2012.g.

KONTEKSTS

Grāmatu izdevniecība "Latvijas Mediji" darbu sāka 1998. gadā ar latviešu rakstnieka Vladimira Kaijaka romānu "Enijas bize". Oriģinālliteratūra allaž ir bijusi izdevniecības galvenais stūrakmens un veiksmes stāsts. Vairāki romāni saņēmuši "Lielo lasītāju balvu". Šodien izdevniecība "Latvijas Mediji" piedāvā oriģinālo un tulkoto literatūru, vēsturi un dokumentālo literatūru, praktiskās grāmatas, gadagrāmatas, kalendārus, bērnu grāmatas. Katru gadu izdevniecība lasītāju rokās nodod vairāk nekā 100 dažādu nosaukumu darbus.

Jaunākās grāmatas meklē izdevniecības veikalā šeit