Valsts prezidenta rezidence – Rīgas pils – būs atvērta ekskursijām, informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Latvijas Valsts prezidenta institūcijai 14. novembrī apritēs 101. gadadiena. Valsts prezidenta kanceleja (VPK) atzīmē, ka, stājoties amatā, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs kā vienu no savas darbības prioritātēm izvirzīja lielāku Valsts prezidenta institūcijas atvērtību Latvijas sabiedrībai. 

Pēc Rinkēviča iniciatīvas turpmāk Valsts prezidenta rezidence – Rīgas pils – būs atvērta ekskursijām, interesentiem piesakoties Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē. 

Valsts prezidenta institūcijas 101. gadadienā sagatavoto Rīgas pils apskates programmu kā pirmie iepazīs un pili apmeklēs Latvijas skautu un gaidu organizācijas dalībnieki, jaunsargi un mazpulcēni, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskolas skolēni, biedrības "Rīgas aktīvo senioru alianse" dalībnieki un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "Sustento" grupa. Rīgas pils ir Latvijas Valsts prezidenta rezidence kopš 1922. gada.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.