Pasaules kausā biatlonā aizvadīts pirmspēdējais posms, kas norisinājās ASV, Jūtas štatā.

Latvijas biatlonistiem viesošanās Karavīru gravā, kur notika sacīkstes, salīdzinājumā ar iepriekšējiem etapiem, nebija pārāk veiksmīga. Augstāko vietu individuāli izcīnīja Andrejs Rastorgujevs, kurš 12,5 km iedzīšanā no 38. pozīcijas pakāpās uz 21. vietu. Baibai Bendikai sanāca otrādi – sprintā, par spīti četriem soda apļiem, 23. vieta, bet iedzīšanā par vienu neaizvērtu mērķi vairāk un 36. vieta. 

Vēl Sanitai Buliņai 70. un Annijai Sabulei 82. vieta dāmu sprintā, bet Aleksandram Patrijukam 80. un Renāram Birkentālam 93. vieta kungu sprinta sacensībās. Pirms tam gan vīru stafetē Latvijas kvartets izcīnīja desmito pozīciju, kas ir labākais rezultāts kopš 2017. gada. Sezona noslēgsies šonedēļ, kad, sākot no ceturtdienas, sacensības notiks Kanādas pilsētiņā Kenmorā. Kopvērtējumā Andrejs Rastorgujevs ir 18. vietā, taču iekļūt labāko 15 skaitā būs sarežģīti, savukārt Bendika, kas šosezon nestartēja visos posmos, atrodas 60. pozīcijā.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.