Motosezonas atklāšanas pasākumā Rīgā pie lielveikala "Mols" iepazinos ar īstu kovboju – autentisks apģērbs no galvas līdz papēžiem ar piešiem – jā, tiešām, otru līdzīgu galvaspilsētā neesmu redzējis.

Reklāma

Uz viņa ādas jakas uzšuve "Bils". "Tā ir mana iesauka," paskaidro motocikla "Harley Davidson" vadītājs Raimonds, kura dzimtā puse ir Jumprava, taču nu jau labu laiku dzīvo Rīgā. 

Ādas jakas uzšuves.

Viņš strādājot par ekskavatoristu. Jautrības labad daudznozīmīgi nosaku: "Tad jau labi un dziļi rokat..." Uz to Bils vien pasmaida. 

Jautāts, kāpēc izvēlējies tieši kovboja apģērbu, motociklists atbild, ka jau no skolas laikiem patikusi kantri stila mūzika, rodeo, iepazītas arī līnijdejas. Vārdu sakot, pie sirds viss, kas saistīts ar kovboju sadzīvi, kultūru, modi... 

Ādas jaka.

Vai ar moci pabūts arī Mežonīgo rietumu prērijās? Nē, toties esot izceļojis Āfriku, pērn piedalījies superrallijā Grieķijā. 

Vai no braucieniem palicis atmiņā kāds zīmīgs atgadījums? "Tādu ir daudz, taču pārsteidzošākais bija, kad ceļu šķērsoja pamatīgs bruņurupucis. Labi, ka laikus paguvu nobremzēt... Daba bieži pārsteidz, braucot labāk turēt muti ciet, lai tajā neieskrien kāds lidonis."

Siksna.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.