Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops arī šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

Reklāma

Atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. 

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

"Globusa" desmitnieks.

Grāmatnīcās "Globuss" vasaras iestāšanās nav mazinājusi interesi par populārākajām grāmatām. Vēl joprojām pārdotāko grāmatu sarakstā ir Daces Judinas jaunais romāns sērijā par Annu Elizabeti "Es tev piedodu" (izdevniecība "Latvijas Mediji"), Kā arī Dainas Šadres romāns "Solis aiz mīlestības" (izdevniecība "Latvijas Mediji") un Annas Jansones  romāns "Tavā ēnā" (izdevniecība "Latvijas Mediji", tulkotāja Dace Andžāne. 

Annas Jansones detektīvromāns “Tavā ēnā”.

Taču pirmajā vietā šonedēļ jaunums - rakstnieku tandēma - Metjū Kostello un Nīla Ričardsa kārtējā grāmata sērijā "Čeringemas mistērijas". Trīs romāni vienā grāmatā. Titulromāns "Nāvējošā grēksūdze" stāsta par priesteri, kurš iet bojā skrējiena laikā. Neiztur sirds? Nelaimes gadījums? Vai tomēr slepkavība? Lasītājam nav jāmokās neziņā, jo viņš ir klāt nozieguma brīdī un ir skaidrs, ka vainīgais ir "kāds", kurš apzināti paklupinājis savu upuri ļāvās tapt ieraudzīts. Kurš tas ir? Lasītājam jāseko romāna sižetam, kas ļauj lasītājam baudīt angļu mieru un nesteidzību komplektā ar detektīvintrigu un noslēpumiem. Abu autoru radītie romāni jau ir iekarojuši lasītāju mīlestību.

Aptauja

Par kādu saturu LASI.LV būtu gatavs maksāt?

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.