Gatavojoties jubilejas turnejai "Kā man laiku apvaldīt", kura sāksies 15. februārī koncertzālē "Cēsis"), mūziķis Ingus Ulmanis un grupa "Lādezers" drīzumā laidīs klajā labāko dziesmu vinilplati, kurā iekļautas divpadsmit dziesmas, kā arī CD formāta kompaktdisku ar piecpadsmit dziesmām.

Albumā iekļauti skaņdarbi, kuri radušies grupas daiļrades sākumposmā un beigu periodā. Ieraksts veikts pavisam nesen, saglabājot dziesmas ideju, tomēr klausītājiem varētu būt pārsteigums par dziesmu skanējumu 2024. gadā.

Ingus Ulmanis atzīst: "Zinu, ka plates un CD ikdienā cilvēki lieto pavisam maz, tomēr tas ir veids, kā varam paši sev un mūsu kvēlākajiem klausītājiem pasniegt dāvanu. Visbeidzot, tas ir apliecinājums mūsu darbam dziesmu žanrā, un ir sajūta, ka laiks nav nomests zemē, tās radot. Tās gan ir mūsu sajūtas, kurām nu iedots pašu novērtējums laikā..."

Ingus Ulmanis un "Lādezers". Vinilplate "Es rakstu".

Paralēli albumam puiši klajā laiž videoklipu pašai pirmajai grupas dziesmai "Tu esi vēl jauns" (Aigars Voitišķis / Māra Zālīte), ar kuru "Lādezers" pirms trīsdesmit gadiem pieteica sevi Latvijas auditorijai pēc Ingus un Aigara aiziešanas no grupas "Jumprava".

"Deviņdesmitajos gados, kad dziedājām "Tu esi vēl jauns, tev viss vēl priekšā", tas drīzāk bija kā joks. Neviens tā pa īstam nedomāja, ka jāmaksā būs par visu, kas likās par velti nācis; ka mūsu vecāki mirs un ka negribēsies skatīties spogulī uz grumbām un krokām, tomēr viens nav mainījies, un iekšpusē kāds burtiski auro – "Tu esi vēl jauns, tev viss vēl priekšā…"," saka Aigars Voitišķis.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.