Ar vairākiem koncertiem šā gada novembrī Latvijā koncertēs beļģu jaunā zvaigzne, komponists un multiinstrumentālists Stann, īstajā vārdā Stens Nievenhuiss (Stan Nieuwenhuis).

Koncerti norisināsies Ādažu Kultūras centrā Ceriņu zālē 9. novembrī plkst. 19.00 , Mālpils muižā 11. novembrī un Mežaparka estrādes Kokaru zālē 12. novembrī.

Stann ir akadēmiski izglītots komponists un trompetists. Aizrāvies arī ar rokmūziku (muzicējis rokgrupā mastercab) un elektronisko mūziku (grupā duox). Studējis kompozīciju, trompetes un klavierspēli, skaņu režiju. Pašmācības ceļā apguvis ģitāras un basģitāras spēles prasmes. Muzicējis gan Beļģijas Nacionālajā orķestri, gan Nīderlandes jauniešu orķestrī, De Lage Landen orķestrī un Eiropas Jauniešu pūtēju orķestrī. 2015. gadā ieguvis pirmo vietu Eiropas Jauno komponistu konkursā. Paralēli soloprojektiem, Stann aktīvi darbojas apvienībā Exit_Brass! - jaunā, drosmīgā pūtēju kvartetā, kas eksperimentē un flirtē ar klasiskās mūzikas robežām.

Apvienojot šo žanru ietekmi un gūto pieredzi, Stann ir radījis savu debijas soloprogrammu Traces, kas būs klausāma arī Latvijā.

Koncertos Stans visu dara pats, papildinot savu arsenālu ar dažādiem loop un citiem efektu pedāļiem.

Mākslinieks koncertprogrammu raksturo šādi: "Traces ir kā melanholisks ceļojums, lielā mērā pat bēgšana no realitātes. Tā aizved klausītāju uz "savu drošo vietu". Pats albuma nosaukums Traces (Pēdas) simbolizē visas pēdas, ko cilvēks atstāj aiz sevis dzīves gaitā, gan apzināti, gan neapzināti. Tas ir gan fiziskās pēdas, gan emocionālās. Tās visas turpina pastāvēt, bet pašām par sevi tām nav nozīmes bez cilvēka klātbūtnes."

Koncerts būs meditatīva un ļoti personiska muzikālā pieredze.

Biļešu skaits ir ļoti ierobežots. Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.

 

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.