Mārtiņš Vaters, Mikus Riekstiņš un Mārtiņš Leja, jeb grupa "Indygo", laiž klajā jaunu albumu "6" un aicina uz lielkoncertu koncertzālē "Palladium".

Albums jau ir noklausāms visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās. Fiziskā formātā ierakstu nav plānots izdot. 

Noklausies albumu!

"Šoreiz izdomājām piebremzēt ar fizisku mūzikas kopiju izdošanu, iemesli ir vairāk kā ducis, kamdēļ nonācām pie šādas kopdomas, kaut vai - cenšamies neapaugt ar milzu kaudzi kopijām šajā, interneta un digitālo mūzikas straumēšanas platformu pārbagātības laikmetā," preses paziņojumā raksta grupa.  

"Indygo".

"Ja ļoti gribēsies ko paliekošu, kas liecinātu par albuma iznākšanu, mēs centīgi gatavojam ko uzvelkamu, paturamu, piestiprināmu... kā mūziķu aprindās runā, gatavojam merčendaizu,kuru būs iespēja iegādāties albuma atvēršanas svētkos," komentē grupa.

Atvēršanas svētki gaidāmi 19. aprīlī koncertzālē "Palladium".

Koncertvakaru atklās pasākuma dažādībai citādākas rokmūzikas projekts Bezvējš, kura sastāvā ir rokmūzikas skatuvē pieredzējuši mūziķi. 

Dziesmas ierakstītas pie trim studiju vīriem - Ģirta Laumaņa (Hodila Records), Valērija Černeja (No Fuss Audio) un Gata Zaķa (Instrumenti, TRU Music), kurš izskaņā arī pielika savu fināla pieskārienu albuma kopskaņas radīšanai. 

Albuma ierakstā piedalījušies vairāki viesmākslinieki - pūtēji Ritvars Šilkovs, Maksims Starodubovs (Oranžās brīvdienas, Rīta stienis, Riga Reggae), stīgas iespēlējusi Undīne Cercina.

Māris Žigats (Pienvedēja piedzīvojumi) un Artis Dvarionas (Lapsene, R.A.P.) dzirdami dziesmā "Bet tu steidz". 

Biļetes ekase.lv.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.