Tradicionālajā ziemas rallijā "Sarma" Gulbenes pusē uzvarēja Igaunijas ekipāža Egons Kaurs un Alans Birjukovs, kuri bija ātrākie visos sešos ātrumposmos un kopvērtējumā otrās vietas ieguvējus Emīlu Blūmu un Didzi Eglīti apsteidza par 1:09,84 minūtēm.

Trešajā vietā palikušie Matīss un Miķelis Mežaki atpalika no tautiešiem par nieka 0,46 sekundēm! Kopš Ivara Vasaraudža panākuma 2010. gadā rallijā "Sarma" nav uzvarējusi neviena Latvijas ekipāža. 

"Pirmajā ātrumposmā pats sataisīju ziepes – divreiz izbraucām ārpus trases, un, kā izrādās, otro un trešo ātrumposmu nobraucām faktiski bez viena amortizatora," 

skaidroja Blūms, kurš janvārī uzvarēja Alūksnes rallijā un Latvijas čempionātā pēc diviem posmiem ir līderis ar 68 punktiem. Seko Jāņa Vorobjova un Guntara Zicāna duets, kuri Gulbenē bija ceturtie ar 48 punktiem, bet par desmit atpaliek Kalvis Blūms.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.