Prognoze nedēļai no 11. līdz 24. janvārim. Kādam jāmācās vairāk padomāt par sevi, nevis citiem, kādam šis būs dziedināšanās un atgūšanās laiks, bet kāds lbeidzot saņems taustāmus labumus.

Auns

Sadarbība ar citiem, tikšanās ar sev svarīgiem cilvēkiem, daudz komunikācijas šajā laikā, kas piepildīs jūs gan psiholoģiski, gan filozofiski, gan intelektuāli, finansiāli un emocionāli. Esiet gatavi lieliem piedāvājumiem, jauniem projektiem. Un esiet tādi tieši brīža grandiozitātes dēļ, jo varat nobīties. Atrodiet sevī spēku noticēt, ka jums jebkas ir pa spēkam. Jūsu temps pieaugs, un ne katrs jaudās tikt jums līdzi.

Vērsis

Attiecībās virmos kaislības, kas mīsies ar pastiprinātām vēlmēm no abām iesaistītajām pusēm. Būsiet ieciklējies uz to, ko vēlaties jūs, mazāk uz partnera vajadzībām. Neesiet skarbi un egoistiski. Pamaniet arī citus, viņu emocijas. 

Varat piedzīvot konfrontāciju, kas atvērs acis uz daudzām lietām. Uzmanīgi ar emocijām, lai neaizsviltos nevietā.

Dvīņi

Pēdējā laikā pieaugošā cīņa par varu, par savu vietu būs jūs nogurdinājusi. Var pienākt vēlme padoties un neiespringt uz tām situācijām, kuras nevar mainīt. Tādējādi mainīsiet savu attieksmi pret notiekošo. Lielisks laiks, lai uzlabotu savu ikdienas dzīves kvalitāti. Pievērsiet uzmanību savai veselībai, vispārējai labsajūtai, lai uzturētu dzīvīgu un veselīgu prātu, ķermeni un garu.

Vēzis

Šis laiks prasa no jums būt atbildīgākiem un disciplinētākiem par savām jūtām un emocionālo labsajūtu. Pirmkārt, padomāt par sevi un tad par citiem. Nevis otrādi, kā esat raduši rīkoties parasti. Atbildība par to, ko jūtat, ir jūsu, nevis citu lieta. Jums ir viss nepieciešamais, lai sevi stiprinātu, atbalstītu un lolotu, tam nav nepieciešami citi. Meditācijas, garas pastaigas un daudz svaiga gaisa spēs palīdzēt sakārtot domas un sajūtas.

Lauva

Lai arī pēc dabas parasti esat jautrs un draudzīgs, šis laiks liks jums vairāk būt privātākam, noslēgtākam un pārdomāt daudz un dažādus savas dzīves aspektus. Šis laiks, kad vairāk ieskatīsieties sevī un mazāk izpaudīsieties ārpasaulē, var atvērt acis uz diezgan daudzām lietām, kuras līdz šim bijušas pašsaprotamas. Šis ir laiks, lai pabūtu ar savējiem, lai svinētu dzīvi ar savējiem – ģimeni, draugiem.

Jaunava

Jums būs jāiemācās neieciklēties uz to, ka visam jānotiek pēc iepriekš izplānotas secības. Piebildīšu, jūsu secības. Tā jūs varat palaist garām brīnumu, koncentrējoties uz sīkumiem. Šis būs laiks, kad sīkumiem ir mazāka nozīme. Daudz lielāka nozīme ir lielām lietām, kopbildei par notiekošo. Izmantojiet savu talantu, lai diplomātiski atrisinātu konfliktus un domstarpības.

Svari

Komandas darbs un sadarbība būs jūsu īstenie ieroči, lai viss notiktu, kā nepieciešams. Varat saņemt kādus necerētus ienākumus vai apbalvojumu, novērtējumu. Principā šis ir laiks, kad saņemsiet to, ko iepriekš būsiet sējuši. Ir pienācis ražas laiks. Un atcerieties – jums blakus ir sargeņģelis, kas palīdzēs piepildīt jūsu milzīgākos sapņus. Rīkojieties!

Skorpions

Dziedināšanās un atjaunošanās, atgūšanās laiks. Kā fēnikss no pelniem, tā arī jūs parādīsieties jaunā gaismā, ar jauniem spēkiem, jaunu apņemšanos sekot saviem sapņiem. Tam visam sekos rīcība ar milzu pārliecību un enerģiju. Ja esat koncentrējies uz savu sapni, nav cita apņēmīgāka un mērķtiecīgāka visā zodiakā par jums. Atrodiet to, par ko deg jūsu sirds, un uz priekšu!

Strēlnieks

Sapņi naktīs jums var būt koši, iedvesmas pilna krūts. Zemapziņa centīsies jums parādīt ļoti daudz, ieklausieties. Visur, kur jums nepieciešams virziens, skaidrība – vaicājiet to sev un atbildes saņemsiet sapņos, sajūtās, intuīcijā. Visi jūsu sargeņģeļi šobrīd sadarbojas un atbalsta jūs. Arī cilvēki ikdienā sniegs jums padomus, atbalstu, iedvesmojošu vārdu. Esiet pateicīgi un tajā pašā laikā droši savā ceļā.

Mežāzis

Lai gan parasti jūs zināt savu mērķi un soļus uz to, šobrīd varat izjust apjukumu par to, kā rīkoties pareizi. Ieteicams rūpīgi izvērtēt gan personīgo, gan biznesa attiecību kvalitāti. Labs laiks, lai noteiktu un novilktu svarīgas robežas ar mērķi, lai kāds nenodarītu jums pāri. Sava karjera jums vienmēr bijusi svarīga, taču neļaujiet tam pārkāpt jūsu personīgās robežas. Varat saņemt piedāvājumu, kas dos lielas iespējas, taču tam līdzi nāks arī liela atbildība.

Ūdensvīrs

Jums var būt sajūta, ka esat pamodušies no ilga miega un tagad jums jāsaprot viss notiekošais apkārt. Varat just spēcīgu misijas apziņu un sekot tai, lai piepildītu vēlamo profesionālajā jomā. Ir pienācis laiks paust savu unikalitāti, oriģinalitāti un atjautību savā darbā, lai pārkāptu pāri paša uzceltiem žogiem un virzītos uz izaugsmi. Meklējiet sabiedrotos un nepadodieties šķēršļu priekšā.

Zivis

Jūs varat piedzīvot personīgas pārmaiņas, varbūt pat ieraudzīt jūsu paša patieso seju. Labs laiks, lai iepazītu sevi vairāk, lai paplānotu savu dzīvi, nozīmīgos pieturpunktus un mērķus. Šobrīd vairāk nekā jebkad jums ir jādara tas, ko esat vēlējies pats, nevis citi. Paudiet savu individualitāti un izdomu, esiet radoši. Esiet neatkarīgi savās domās un vēlmēs, tas stiprinās jūsu personību.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.