Piedāvājam noskatīties žurnāla "Medības" YouTube kanālā publicētos videosižetus – pieredze, pārdomas, padomi. Kas zin – varbūt kāds vērtīgs padoms noder arī tev!

Reklāma

Noderīgi padomi ragu meklētājiem! 

Videobloga #76 epizode

Februāra beigās dodamies pa laukiem meklēt staltbriežu nomestos ragus kopā ar GPSPRO pārstāvi Jāni Lākutu un viņa komandu. Šoreiz Jānis līdzi ir paņēmis vairākus binokļus un izdala tos ragotājiem iemēģināšanai. Kurš binoklis ir vislabāk piemērots aktīvai staigāšanai? Kurš derēs bērniem? Kā vispār medniekam izvēlēties binokli? Tāpat runājam par pieredzi ragu meklēšanā un to, kur tos vispār var atrast.

Zaļais kurss atgādina komunismu! 

Juris Lazdiņš

Šauj garām! #223 epizode

Tiekamies ar mednieku, lauksaimnieku, sporta šāvēju, biedrības Zemnieku saeima vadītāju Juri Lazdiņu, lai parunātu par to, kā gāja lauksaimnieku un mežsaimnieku protesta akcijā 5. martā. Runājam par grozījumiem Medību noteikumos, par lietotnes Mednis ieviešanu un daudz ko citu!

Kā uzmontēt sarkanā punkta tēmēkli uz bises: uzmontēšana, piešaušana, treniņi

Sporta šāvējs Namejs Vinovskis dalās pieredzē, kā uz savas bises montēja Vector Optics Scrapper 1x25 no Angelarms.eu, lai mednieka eksāmenā šautu skrejošās mežacūkas mērķī. Aplūkojam pašu tēmēkli, tā montāžas iespējas, piešaušanas procesu un treniņus.

Lapsu un briežu medības ar Pulsar. Kad paveicas piesaukt un nevar izvēlēties

Ar Induli Burku, kurš šoreiz ar svilpīti spēlējās, devāmies lapsu medībās. Izmantojām Pulsar Merger un Pulsar Thermion. Tad kādu nedēļu vēlāk bija iespēja doties briežu medībās. Skaties, kā gāja! Testam ierīces no Pulsar Latvija!

Nodarbības suņa prātam. 
Intelektuālā slodze un apmācība 

Sarunas par suņiem #16

Visi vēji pūš uz Liepāju, kur žurnāla Medības korespondentes Kate Šterna un Sintija Dozberga tiekas, lai atkal runātu par suņiem. Šoreiz par suņu intelektuālo slodzi. Suns ir domājoša būtne. Sunim ir nepieciešams nodarbināt ne tikai fizisko ķermeni, bet arī prātu. Mentālās aktivitātes ceļ suņa optimismu un pašpārliecinātību, vairo mieru un veselīgu nogurumu. Daudzas no tām arī uzlabo un stiprina saikni ar saimnieku. Kas tad īsti ir intelektuālā slodze un kā to nodrošināt? Klausies divu mednieču un suņu īpašnieču pieredzes stāstos.

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.