Lai pastaiga mežā pārtaptu par izzinošu un jaunatklājumiem bagātu piedzīvojumu, AS "Latvijas valsts meži" aicina apmeklēt kādu no saviem atpūtas objektiem.

Atrašanās vieta: Ezernieki Indrānu pagasts Madonas novads. GPS: 56.811758, 26.566291


Ezernieki atrodas skaistā meža ielokā Salas ezera krastā – vietā, kur laiks mazliet apstājas. 


"Ezernieku" teritorija ir ar plaši iekoptu zālienu 6 hektāru platībā.

Piedāvājumā ir trīs kompleksa ēkas. Galvenajā viesību mājā ir svinību zāle, no kuras paveras lielisks skats uz Salas ezeru, stiklota kamīnzāle klusākai noskaņai un relaksācijai sauna. 

Katras ēkas pirmajā stāvā ir koplietošanas virtuve, aprīkota ar visu nepieciešamo, lai viesi var pagatavot sev tīkamu maltīti un kafiju. 


Ezernieku teritorija ir ar plaši iekoptu zālienu 6 hektāru platībā – tur izvietotas labiekārtotas telšu un kemperu vietas, aprīkotas ar elektrības pieslēgumu un pieeju labierīcībām. Teritorijā pieejama nojume ēdināšanai un neliela estrāde ar deju laukumu. 


Aktīvās atpūtas cienītājiem pieejama inventāra noma: divas laivas un divi SUP dēļi. Viesu mājas pārzine Sintija Ozola norāda, ka bez papildu maksas ir iespēja izmantot volejbola, futbola un strītbola laukumu. 

Nesteidzīgai atpūtai var baudīt skaisto dabu, nodoties peldei turpat meža ezerā vai doties pastaigā pa skaistām meža takām. 


Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.