Grāmatnīcu tīkls "Globuss" apkopojis pagājušās nedēļas pirktākās grāmatas. Grāmatu tops šoreiz visai daudzpusīgs - romāni, dokumentālā literatūra, grāmatas bērniem.

"Globusa" desmitnieks: Nedēļas pirktākās grāmatas.

Tirdzniecības tīkla "Globuss" pirktākās grāmatas.

Janvāra izskaņā, atskatāmies uz grāmatnīcu "Globuss" un internetveikala www.eglobuss.lv aizvadītās nedēļas pirktāko grāmatu topu. Uzgavilē visi rakstnieces Daces Judinas fani - romānu ciklā "Inde vīna kausā" trešā grāmata "Mantojums" ierindojas pirktāko grāmatu topa pirmajā vietā. "Triloģija "Inde vīna kausā" ir stāsts par uzdrošināšanos. Mainīt ierasto dzīvi, iemīt jaunu ceļu, meklēt un atrast Savējos. Dzīvot un mīlēt tā, kā liek sirds," tā saka autore. 

Dace Judina grāmatnicā "Globuss" prezentē grāmatu "Mantojums".

Savu uzvaras gājienu turpina arī Lato Lapsas jaunā grāmata "Hiēnu biznesa projekts" un turpina atrasties topa augšgalā, ieņemot godalgoto otro vietu. Skandināvu kriminālromānu cienītājiem ir lieliska ziņa, zviedru rakstnieces Emēlijas Šepas (Emelie Schepp) sērijas par prokurori Jānu Berzeliusu nākamā grāmata "Lācis miegā" ierindojas pirktāko grāmatu trešajā vietā. Šepa raksta ārkārtīgi labi un zina kā saglabāt spriedzi.


 

KONTEKSTS

Grāmatnīcas "Globuss" jau 30 gadus pazīstamas kā ārzemju grāmatu un kancelejas preču tirdzniecības tīkls ar 12 grāmatnīcām Latvijā un internetveikalu www.eglobuss.lv ar pasūtījumu piegādi visā pasaulē. Jau vairāk nekā 10 gadus "Globuss" ir populārā vācu rakstāmpiederumu ražotāja "STABILO'' oficiālais izplatītājs Latvijā, piedāvājot kvalitatīvu un oriģinālu sortimentu. "Globuss" ir ideāla pieturvieta grāmatu pasaulē tiem, kuri vēlas iepazīties ar mūsu profesionālo, pieredzējušo speciālistu izvēlētu – ārzemju un Latvijas izdevēju labāko un populārāko izdevumu klāstu. Aicinām ienākt pie mums, kad padomā konkrēts pirkums, un arī tad, kad ir pienācis brīdis apstāties skrējienā un izbaudīt mirkli sirsnīgā atmosfērā starp grāmatām.

Jaunākās grāmatas un kancelejas preces meklē šeit.