Džons Gudmens pievienojies tām slavenībām, kas pamatīgi zaudējušas svaru.

Reklāma

Dažu gadu laikā 71 gadu vecais aktieris zaudējis ap 200 mārciņām (ap 90 kilogramiem) svara, un, pateicoties ķermeņa apmēru izmaiņām, nomainījis arī savu garderobi. 188 cm garā Džona Gudmena maksimālais svars bija 392 mārciņas (177,8 kg), un kopš 2007. gada viņš zaudējis teju pusi.

Šīs pārmaiņas notikušas pēc tam, kad godalgotais aktieris sapratis, ka regulāri ir pārguris un nevēlas skatīties spogulī, pat no rīta skujoties. Viņš iepazinies ar personīgo treneri Mekiju Šailstonu un īsi pēc tam no savas ikdienas kārtības izslēdza alkoholu, kā arī pārgāja uz Vidusjūras diētu. Intervijā izdevumam "Rolling Stone" Gudmens jau pirms pusotra gada stāstīja, ka mērķa sasniegšanā viņam krietni palīdzējušas ikdienas pastaigas ar suni, kā arī boksa treniņi, kam punktu pielika pandēmija, un elementāra savu porciju uzmanīšana, kā arī uzkodu izslēgšana no ēdienkartes.

Nelabvēļi gan mēļo, ka arī Džons Gudmens kļuvis par "Ozempic" upuri, tādējādi vairojot Holivudas slavenību rindas, kas svaru zaudējušas ar šī diabēta medikamenta palīdzību. Publiski izskanējis, ka "Ozempic" "labumus" baudījuši arī Opra Vinfrija, Šerona Osborna un Džesika Simpsone, kura no 2019. līdz 2020. gadam zaudējusi 100 mārciņas (45 kg)!

TV3 16. jūnijā plkst. 22.45, "Eksplozīvā blondīne".

Aptauja

Cik bieži lasi/klausies tiešsaistes mediju LASI.LV?

Izvēlies savu soctīklu platformu, lai sekotu LASI.LV: Facebook, Twitter, Draugiem vai arī Instagram. Pievienojies mūsu lasītāju pulkam, lai saņemtu īpaši tev atlasītu noderīgu, praktisku un aktuālu saturu.